Sinameki İle Saçlarınızı Uzatın Hızlı Saç Uzatma

14.03.2021
448
Sinameki İle Saçlarınızı Uzatın Hızlı Saç Uzatma

Uzun ve sağlıklı saçlara sahip olmak çoğu kadının arzu ettiği şeylerden biridir. Kısa saç seven kadınlar dışında, çoğu kadın kendinden daha uzun ve sağlıklı saçlara sahip kadınları gördüğünde onlara imrenirler.

Piyasada saçları hızlı bir şekilde uzatacak birçok ürün bulunmaktadır. Saç uzatıcı şampuanlar, kremler vs vs.. Ancak bugünkü konumuz kozmetik sektöründeki bu ürünler değil.. Bunları birçok kadın zaten halihazırda bilmektedir.. Bizim bugünkü konumuz sinameki.. Evet, doğru okudunuz.. Mide ve bağırsak gazları deyince akla gelen ilk bitkilerden biri olan sinameki otu hızlı saç uzatmanın da bir yoludur.

Siz de saçlarınızı bugünden itibaren hızlı ve sağlıklı bir şekilde uzatmak istiyorsanız aşağıdaki bakım maskesini uygulamanız gerekmektedir. Son derece pratik ve az malzeme ile hazırlayabileceğiniz bu maske ile saçlarınız hem canlanacak hem de sağlığını geri kazanacak.

Saç uzatma maskesi hazırlanışı:

– Sinameki otu ve bemix ampul

– Saçlarınız normalse tatlı badem yağı, eğer kuruysa hint yağı

Yapılışı ve uygulanışı ise şöyledir:

1 yemek kaşığı sinameki otunu demlikte demleyin ve kaynadıktan sonra altını kapatıp bir 10 dakika kadar bekleyin. Sonra suyunu bir bardağa süzün ve tercihe göre tatlı badem yağı ya da hint yağın koyun ve bu karışımın üzerine bemix ampulü ekleyin.

Karışımı saç diplerinize yedirin ve havluyla sarın. 2 saat bekledikten sonra yıkayın. Bu yöntem 2 ay boyunca yani 8 hafta süre uygulanır ve 2 hafta da ara verilir. Haftada 1 kez uygulanır.

 

 

 

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.