Hande Ataizi’nden Aşk-ı Memnu açıklaması! Yeni “Firdevs”den sinema yorumu

Geçtiğimiz günlerde objektiflere takılan ünlü oyuncu Hande Ataizi, yeni sineması “Bihter” hakkında açıklamalarda bulundu. Sinemada Firdevs Yöreoğlu karakteri olarak yer alacak olan ünlü oyuncu yeni projesinin nasıl gittiğinden bahsetti.

11.05.2023
134

Geçtiğimiz günlerde objektiflere takılan ünlü oyuncu Hande Ataizi, yeni sineması “Bihter” hakkında açıklamalarda bulundu. Sinemada Firdevs Yöreoğlu karakteri olarak yer alacak olan ünlü oyuncu yeni projesinin nasıl gittiğinden bahsetti.

2008-2010 yılları ortasında Kanal D ekranlarında yayınlanan, Halid Ziya Uşaklıgil’in tıpkı isimli ölümsüz yapıtından uyarlanan Aşk-ı Memnu, “Bihter” ismiyle yine seyircisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Final yapmasının akabinde 13 yıl geçmesine karşın hala büyük ilgiyle takip edilen dizinin tekrar çekilecek olan sineması de büyük yankı uyandırdı. Geçtiğimiz günlerde Nişantaşı‘nda hoşluk merkezinden çıkarken objektiflere yakalanan dizinin yeni “Firdevs”i ünlü oyuncu Hande Ataizi film hakkında merak edilenleri yanıtladı.

Nebahat Çehre ve Hande Ataizi

“FİRDEVS’İ OYNAMAK ÇOK ZOR”

Nişantaşı‘nda görüntülenen ve muhabirlerin sorularını yanıtlayan Ataizi, sinemanın çekimlerinin tamamlandığını belirtirken “İzleyici bu sinemada nasıl bir Firdevs Hanım görecek?” sorunu şu sözleri kullanarak yanıtladı:

“Farklı bir karakter oldu. Benim için keyifli bir projeydi. Elimden gelenin en güzelini yapmaya çalıştım. Nebahat Hanım benim için çok hoş kelamlar söylemişti. Kendisine teşekkürlerimi iletiyorum. ‘Aşk-ı Memnu’ deyince dizi zannedenler var. Olağan o kült bir iş olmuştu. Oyuncu takımıyla kalplerde yer eden bir işti. Bu yüzden Firdevs’i oynamak çok sıkıntı bir şey. Kalıplaşmış bir iş. Kendime nazaran hoş bir iş çıkarmaya çalıştım. Sinema sinemasında çok versiyonlu bir karakteri karşı tarafa sevdirmek sıkıntı bir iş. 3-4 yıl süren bir dizide kendilerini daha kolay özdeşleştiriyorlar. Burada da sinema kısmından hoş bir Firdevs oluşturduğumu düşünüyorum.”

Hande Ataizi

 ZİHİNSEL YORGUNLUK VAR

Haziran ayında final yapacak olan sevilen dizi Camdaki Kız‘da Cana karakteri ile yer alan Ataizi, uzun süren dizi seyahatinin akabinde bir de Aşk-ı Memnu projesi ile birlikte yorulduğunu lisana getirdi. Bu yazı Bodrum‘da geçirmeyi düşündüğünü söyleyen ünlü oyuncu “Biraz nefesli bir tatili hak ettim. Zihinsel bir yorgunluk var. Yeni döneme kadar dinleneceğim.” dedi.

Hande Ataizi Firdevs Yöreoğlu yorumu

YENİ FİRDEVS’E BİR YORUM DA ONDAN GELDİ!

Posta gazetesinden Suna Ayıldız‘a konuşan dizinin akıllara kazınan Firdevs Yöreoğlu’su Nebahat Çehre ise tekrar çekilecek olan proje için “Hande biraz genç güya lakin mutlaka olur. Giysi, kuşam ve oyunculuk açısından rolün hakkını çok güzel verir. Gerçek bir karar. Farah’ı da başarılı buluyorum. Şayet dizi yapsalardı, yanılgı ederlerdi. Bizimkinin tekrarları bile hâlâ reyting alıyor. Geçen çekimlerin yapıldığı köşkün önünden otomobille geçiyordum, beşerler fotoğraf çekiyorlardı. Beni fark edince, gaza basıp kaçtım” sözlerini kullanmıştı.

Nebahat Çehre

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Hande Soral oğlu Ali’yi paylaştı! Görenler “aynı dayısı” yorumunu yaptı

ETİKETLER: , , , ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.