Kar küreme aracının altında kalan Jeremy Renner birinci defa konuştu: Kusurumun bedelini ödedim!

Konutunun önünde kar küreme aracı kazası sonucu ağır bir halde yaralanan dünyaca ünlü Hollywood yıldızı Jeremy Renner, hayranlarına endişe dolu anlar yaşatmıştı. Güzelleşmesinin 2 yılı bulabileceği söylenen 52 yaşındaki aktörün tedavisi konutta devam ederken Marvel yıldızı, kazanın kendi yanlışı olduğunu lisana getirdi.

07.04.2023
552

Evinin önünde kar küreme aracı kazası sonucu ağır bir halde yaralanan dünyaca ünlü Hollywood yıldızı Jeremy Renner, hayranlarına dehşet dolu anlar yaşatmıştı. Güzelleşmesinin 2 yılı bulabileceği söylenen 52 yaşındaki aktörün tedavisi meskende devam ederken Marvel yıldızı, kazanın kendi kusuru olduğunu lisana getirdi.

“Görevimiz Tehlike”, “Hırsızlar Şehri”, “Avengers: Endgame” ve “Ölümcül Tuzak” gibi tüm dünyada büyük yankı uyandıran üretimlerle isminden kelam ettiren Jeremy Renner, geçtiğimiz haftalarda konutunun önünde geçirdiği kaza nedeniyle vefattan dönmüştü.

Jeremy Renner

Künt göğüs travması geçiren ve aracın bacağının üzerinden geçmesiyle ağır bir formda yaralanan ünlü aktör, bir dizi ameliyattan sonra sıhhat durumunda gözlenen güzelleşmeyle bir arada geçtiğimiz günlerde taburcu oldu. Ailesiyle birlikte olmanın memnunluğunu yaşayan Renner, yaşadığı korkunç olay hakkında birinci defa konuştu.

Jeremy Renner kar küreme aracının altında kalmıştı

“HATAMIN BEDELİNİ ÖDEDİM”

Yeğenini kurtarmak için kar küreme aracının altına atlayan ünlü oyuncu “Bu benim yanılgım ve bedelini ödedim” tabirlerini kullandı. “Hareketlerimin bu kadar çok acıya neden olduğu için kendimi makûs hissediyorum” diyen Renner, bu süreçte ailesini yıprattığını söyleyerek onlardan özür diledi.

Jeremy Renner birinci defa konuştu

DAHA EVVEL NELER OLDU?

Adeta mevtten sönen Jeremy Renner, evvelki gün fizik tedavisi sırasında özel bir koşu bandı yardımıyla yürüdüğü görüldü. Son durumunu toplumsal medya hesabından paylaşan ünlü aktör, tüm hayranlarını sevince boğdu.

Jeremy Renner yürümeye başladı

“30’DAN FAZLA KEMİĞİM KIRILDI”

Daha evvel toplumsal medya hesabından tedavi manzaralarını paylaşan aktör, “Aileme ve bana gönderdiğiniz iletileriniz ve niyetleriniz için herkese teşekkür etmek istiyorum. Hepinize çokça sevgi ve hürmetler. Bu 30’dan fazla kırık kemik, tıpkı aile ve arkadaşlar ortasındaki sevgi ve bağın derinleşmesi üzere onarılacak, güçlenecek” şeklinde konuşmuştu. Bacaklarıyla ilgili sorun yaşayan Renner’ın meskenine hastane yatağı yaptırması dikkat çeken ayrıntı olmuştu.

Jeremy Renner Instagram paylaşımı

HER ŞEY YEĞENİNİ KURTARMAK İÇİNMİŞ!

Ünlü oyuncunun yaşadığı ağır kazanın akabinde polis raporuna ulaşıldı. Buna nazaran ünlü aktör, kullandığı kar küreme aracı yeğenine gerçek kayınca onu kurtarmak için araçtan atlamak zorunda kaldı. Yeğeninin ezilmesinden korkan Renner, o an yaşadığı panik sebebiyle araçtan atlarken el frenini çekmeyi unuttu. 

İYİLEŞMESİ İÇİN ÖNÜNDE UZUN BİR YOL VAR

Kar küreme aracının altında kaldığı ve önemli bir biçimde yaralandığı öğrenilen ünlü yıldızın sözcüsü The Hollywood Reporter’a yaptığı açıklamada “Kar kürerken hava durumuna bağlı bir kaza geçiren Jeremy’nin aldığı yaralar sebebiyle durumunun ‘kritik’ lakin mevcut olarak ‘stabil’ olduğunu doğrulayabiliriz” sözlerini kullanmıştı. Uçakla hastaneye kaldırılan ünlü oyuncunun aldığı yaralar sebebiyle durumunun ‘kritik’ lakin mevcut olarak ‘stabil’ olduğu belirtilmişti.

Jeremy Renner kaza geçirdi

Yapılan yeni açıklamada Renner’ın uygunlaşması için önünde uzun bir yol olduğu ve neredeyse 2 yıl sonra eski formuna dönebileceği tabir edildi. Bacaklarından ve başından önemli boyutta yaralanan ünlü oyuncuya toplumsal medya hesabından hayranları tarafından takviye bildirisi gelmeye devam ediyor. 

Jeremy Rennerın sıhhat durumuna ait yeni açıklama yapıldı

HASTA YATAĞINDA PAYLAŞIM YAPMIŞTI

Hastane yatağından paylaşımda bulunan Renner, endişelenen hayranlarına seslenerek “Nazik sözleriniz için hepinize teşekkürler. Şu anda yazamayacak kadar dağınık haldeyim. Hepinize sevgiler yolluyorum” dedi.

Jeremy Renner Instagram paylaşımı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

“Adım Farah” setinde eğlenceli anlar! Engin Akyürek o sahneyi…

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.