Rabia Soytürk o argümanlara karşılık verdi: “Sefo benim yakın arkadaşım”

Son devirlerin beğenilen oyuncuları ortasında yer alan Veda Mektubu’nun Aslı’sı Rabia Soytürk geçtiğimiz akşam konser çıkışı objektiflere takıldı. Muhabirlerle sohbet eden Soytürk rapçi Sefo ile ilgili kendisine gelen o sorulara karşılık verdi.

10.04.2023
102

Son periyotların beğenilen oyuncuları ortasında yer alan Veda Mektubu’nun Aslı’sı Rabia Soytürk geçtiğimiz akşam konser çıkışı objektiflere takıldı. Muhabirlerle sohbet eden Soytürk rapçi Sefo ile ilgili kendisine gelen o sorulara karşılık verdi.

Özellikle yer aldığı Duy Beni dizisindeki Ekin karakteriyle büyük çıkış yakalayan 24 yaşındaki genç oyuncu Rabia Soytürk şimdilerde Kanal D‘de yayınlanan Veda Mektubu dizisi ile izleyicisiyle buluşuyor. Oyunculuk mesleği kadar hoşluğuyla de sık sık konuşulan genç oyuncunun özel hayatı da bir oldukça merak ediliyor. İsmi bir periyot genç rapçi Sefo ile anılan hoş oyuncu o argümanlara karşılık verdi.

Rabia Soytürk ve Sefo

“SEFO BENİM YAKIN ARKADAŞIM”

Geçtiğimiz akşam Yalın‘ın depremzede kız çocuklarının eğitimi için Harbiye Cemil Topuzlu Açık Hava Tiyatrosun‘da verdiği konser çıkışından objektiflere takılan Soytürk, kendisine gelen “Geçmişte Sefo ile görüntülenmiştiniz şu an hayatınızda biri var mı?” sorusuna “Sefo benim yakın arkadaşım. Çok seviyorum onu. Kendimi sevdiğim bir dönemdeyim, hayatımda kimse yok” karşılığını vererek haklarında çıkan savları yalanladı.

Rabia Soytürk

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Gökhan Çınar’ın Harbiye’deki “Katarsis” sahnesine Yasemin Sakallıoğlu damgasını vurdu!

ETİKETLER: , ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.