Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül Azerbaycan’dan paylaşım yaptı!

Oyuncu Kadir Doğulu ve eşi Neslihan Atagül, Azerbaycan’a gitti. İkili son günlerde toplumsal medyaya yansıyan imajları ti’ye aldı. Haydar Aliyev Havalimanı’nda kameralara yansıyan çiftin keyifli halleri dikkatlerden kaçmadı.

29.04.2023
114

Oyuncu Kadir Doğulu ve eşi Neslihan Atagül, Azerbaycan’a gitti. İkili son günlerde toplumsal medyaya yansıyan imgeleri ti’ye aldı. Haydar Aliyev Havalimanı’nda kameralara yansıyan çiftin keyifli halleri dikkatlerden kaçmadı.

Magazin dünyasının en ülkü çifti olarak görülen Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül, Azerbaycan Haydar Aliyev Havalimanı’ndan görüntülendi. Birkaç gün evvel Kadir Doğulu’nun bir bayanla olan samimi imajları toplumsal medyada çokça yankı uyandırmıştı. Bu durumun ikilinin ortasında gerginliğe sebep olabileceği tez edilmişti. Fakat ünlü çift, çıkan haberleri ti’ye alarak, Kadıköy sokaklarında el ele görüntülenmişti. Doğulu ve Atagül çifti Azerbaycan’a uçtu. Çiftin keyifleri olduğu gözlendi.

KEYİFLER YERİNDE

Bir proje görüşmesi için Azerbaycan’a giden ikilinin kameralara yansıyan imajı adeta “Aramızda hiçbir sorun yok” ifadesi oldu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Gülşah Saraçoğlu’ndan estetik itirafı! “Doğal olan yerlerim…”

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.