Gönül Dağı’nın yıldızı Berk Atan’dan depremzede çocuklara ziyaret!

6 Şubat’ta Kahramanmaraş merkezli meydana gelen iki büyük sarsıntılar 10 vilayette birden hasara neden olmuş on binlerce vatandaşın vefatına sebep olmuştu. Zelzele bölgesine yardımlar kesilmezken etraf vilayetlerdeki hastanelere yerleştirilen depremzedelerin tedavileri devam ederken birçok ünlü isim de dayanaklarını sürdürüyor. Gönül Dağı’nın başarılı oyuncusu Berk Atan afetzede çocuklarla buluştu.

28.04.2023
102

Gönül Dağı’nın yıldızı Berk Atan’dan depremzede çocuklara ziyaret!

6 Şubat’ta Kahramanmaraş merkezli meydana gelen iki büyük sarsıntılar 10 vilayette birden hasara neden olmuş on binlerce vatandaşın vefatına sebep olmuştu. Sarsıntı bölgesine yardımlar kesilmezken etraf vilayetlerdeki hastanelere yerleştirilen depremzedelerin tedavileri devam ederken birçok ünlü isim de dayanaklarını sürdürüyor. Gönül Dağı’nın başarılı oyuncusu Berk Atan afetzede çocuklarla buluştu.

Kahramanmaraş’ta gerçekleşen sarsıntılar 10 vilayette yıkımlara ve on binlerce can kaybına sebep olmuştu. Enkaz altında kalarak yaralanan pek çok vatandaş için ünlüler, siyasetçiler ve gönüllüler olarak Türkiye tek yürek oldu. Zelzeleden etkilenmeyen vilayetlerde tedavi altına alınan afetzedelere ağır ziyaret ve ilgi devam ediyor.

Gönül Dağı’nın yıldızı Berk Atan’dan depremzede çocuklara ziyaret!

Ünlü isimlerden manalı ziyaret

AFETZEDE ÇOCUKLARLA PAYLAŞIM YAPTI

TRT 1’de yayımlanan Gönül Dağı’nın başrol oyuncusu Berk Atan, meslektaşları Burcu Biricik, Özge Gürel ve Nefise Karatay, Saadet Öğretmen Çocuk İstismarı ile Uğraş Derneği (UCİM) ile birlikte Ankara Kent Hastanesi’nde tedavi gören depremzede çocukları ziyaret etti.

Gönül Dağı’nın yıldızı Berk Atan’dan depremzede çocuklara ziyaret!

Ünlüler depremzede çocukları ziyaret etti

Çocuklarla birlikte vakit geçiren ve onlara dayanak veren Burcu Biricik, Berk Atan, Özge Gürel ve Nefise Karatay’ın fotoğrafları toplumsal medyada paylaşıldı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Çağatay Ulusoy’un yeni biçimi beğenilmedi! Başrol olduğu dizinin galasında…

ETİKETLER: ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.