İbrahim Tatlıses’ten müjdeli haber! Dostları yalnız bırakmadı

Türk müziğinin en değerli isimlerinden ‘İmparator’ lakabıyla anılan İbrahim Tatlıses, yeni tekli çıkardı. Tatlıses, yeni teklisi ‘Gözleri Bela Kız’ı hayranlarının beğenisine sundu.

20.05.2023
217

Türk müziğinin en kıymetli isimlerinden ‘İmparator’ lakabıyla anılan İbrahim Tatlıses, yeni tekli çıkardı. Tatlıses, yeni teklisi ‘Gözleri Bela Kız’ı hayranlarının beğenisine sundu.

İbrahim Tatlıses, yeni single çalışmasıyla sevenlerinin karşısına çıkıyor. Tatlıses’in ‘Gözleri Bela Kız’ ismini verdiği yeni teklisi sevinçli melodisinin yanı sıra dinleyicilere aşina olduğumuz eski İbrahim Tatlıses modüllerini da anımsatacak. Usta sanatçı bu yeni teklisinde ise ünlü dostları yalnız bırakmadı, Ceylan, Yudum ve Günel müzikte vokal yaptı, klipte de halay çektiler. 

Tatlıses’in en bilinen modülleri ortasında yer alan ‘Kara Üzüm Habbesi’ müziği ile harmanlanan ‘Gözleri Bela Kız’ eğlenceli yapısıyla müzikseverlerin gücünü yükseltecek.

İŞTE İBRAHİM TATLISES’İN YENİ SİNGLE:

TATLISES’İN YENİ MÜZİĞİNİN BİR KISMI ŞÖYLE:

“Hastalandım Aramadın Vefasız

Aramanı Çok Bekledim Vicdansız

Seviyorum ulan seni kitapsız

Seviyorsun

Sende beni

İmansız.”

Öte yandan 2011 yılında silahlı taarruza uğrayan Tatlıses, uzun bir ortanın akabinde 2021 yılında tekrar stüdyoya girerek ‘Gelmesin’ isimli şarkıyı çıkarmıştı.

ETİKETLER:
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.