Hülya Avşar’lı ‘Yıldız De Bana’ müsabakasının ömrü kısa sürdü!

Kanal D ekranlarında Zafer Ergin, Şevket Çoruh ve Özgür Ozan üzere isimlerin rol aldığı sevilen dizi Art Sokaklar’ın yerine Yıldız De Bana yarış programı başlatılmıştı. Hülya Avşar, Zafer Algöz, Hamdi Alkan, Büşra Pekin ve Tansel Öngel’in takımında yer aldığı yarışla ilgili beklenmedik bir gelişme yaşandı.

26.04.2023
178

Kanal D ekranlarında Zafer Ergin, Şevket Çoruh ve Özgür Ozan üzere isimlerin rol aldığı sevilen dizi Art Sokaklar’ın yerine Yıldız De Bana yarış programı başlatılmıştı. Hülya Avşar, Zafer Algöz, Hamdi Alkan, Büşra Pekin ve Tansel Öngel’in takımında yer aldığı müsabakayla ilgili beklenmedik bir gelişme yaşandı.

Kanal D’de yayımlanan Art Sokaklar’ın akabinde başlatılan Yıldız De Bana müsabaka programından berbat haber geldi. Hülya Avşar, Zafer Algöz, Hamdi Alkan, Büşra Pekin ve Tansel Öngel’in oyunculuk alanında yetenek avına çıkıldığı müsabakanın fişi çekildi.

Yıldız De Bana programı sona erdi

YAYINDAN KALDIRILDI

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine nazaran, program düşük reytingleri nedeniyle hem üretimci, hem de kanalın ortak kararıyla 3. kısımdan sonra yayından kaldırıldı. Aylar sonra yarışla ekrana dönen usta isimlerden şimdi bir açıklama gelmedi.

Hülya Avşar ve Hamdi Alkna

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Demet Akalın’dan şaşırtan Okan Kurt itirafı! “FBI’dan pak kağıdı aldırdım”​

ETİKETLER:
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.