Sanatçı Mehmet Lider Şahan Gökbakar hakkında şoke eden o sırrı açıkladı!

Toplumsal medya hesabından gündem mevzularına ait kritik yaparak hafızalarda kalma eforu içinde olan Şahan Gökbakar’ın iktisat değerlendirmesine oyuncu Mehmet Başkan’dan karşılık geldi. Başkan’ın “Meğer işçilerin hakkını sen ve kardeşin yiyormuşsunuz” sözleriyle yaptığı açıklama görenleri şaşkına çevirdi.

Sanatçı Mehmet Lider Şahan Gökbakar hakkında şoke eden o sırrı açıkladı!

Sosyal medya hesabından gündem mevzularına ait kritik yaparak hafızalarda kalma uğraşı içinde olan Şahan Gökbakar’ın iktisat değerlendirmesine oyuncu Mehmet Başkan’dan cevap geldi. Başkan’ın “Meğer işçilerin hakkını sen ve kardeşin yiyormuşsunuz” tabirleriyle yaptığı açıklama görenleri şaşkına çevirdi.

Filmlerinden çok son vakitlerde Twitter hesabından ülkeye ve seçime dair yaptığı algı çalışmalarıyla gündemde kalmaya çalışan Şahan Gökbakar, geçtiğimiz gün kendisini eleştiren meslektaşlarına küfretmişti. Son olarak ekonomist rolüne bürüne Gökbakar’a rol arkadaşı Mehmet Başkan’dan karşılık gecikmedi. Başkan, Gökbakar ve kardeşi hakkındaki bilinmeyen sırrı açıkladı.

Sanatçı Mehmet Lider Şahan Gökbakar hakkında şoke eden o sırrı açıkladı!

Mehmet Önder

ŞAHAN GÖKBAKAR HAKKINDA BİLİNMEYEN O SIR!

FETÖ ve PKK ile işbirliği içinde olan 6+1’li masanın üyelerinden GÜZEL Parti’nin İktisat Siyasetleri Lideri Prof. Bilge Yılmaz üzerinden duyar kasan Şahan Gökbakar hakkında Lider, “Bak Şahan, seninle birebir sinemada oynadık, kardeşin direktördü, senin dışında kimse parasını alamadı, bilmiyorsun zannedip sana söyledim meğerse işçilerin hakkını sen ve kardeşin yiyormuşsunuz, burada namuslu vatansever pozu kesme, senin ne olduğunu anlatsam insan içine çıkamazsın.” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Mahmut Tuncer’i sinirlendiren soru! Nuri Sesigüzel’in cenazesinde “20 liran var mı?” sorusuna…

ETİKETLER: , , ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.