Gönül Dağı dizisine final öncesi yeni oyuncu! Gönül Dağı 92. kısım fragmanı

TRT1 ekranlarında yayınlanan Gönül Dağı dizisinin haziran ayında final yapacağı duyurulmuştu. Diziye final öncesi yeni bir oyuncu daha katıldı.

12.04.2023
554

TRT1 ekranlarında yayınlanan Gönül Dağı dizisinin haziran ayında final yapacağı duyurulmuştu. Diziye final öncesi yeni bir oyuncu daha katıldı.

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Gönül Dağı isminden kelam ettirmeye devam ediyor. İlgi ile takip edilen Gönül Dağı dizisi gerek kıssası gerekse oyuncularının performansı ile büyük bir muvaffakiyet elde etmişti. Bu sebeple geçtiğimiz günlerde başrollerinde Berk Atan, Semih Ertürk ve Cihat Süvarioğlu üzere isimlerin bulunduğu fenomen dizinin final olacağı tezleri gündeme bomba üzere düşmüştü.

İDDİALAR YANLIŞSIZ ÇIKMADI!

Seyircileri isyan ettiren haberler sonrası TRT1 dizinin final yapmayacağını duyurdu. Diziye yeni bir oyuncu daha katıldı. Öte yandan Gönül Dağı dizisine katılan oyuncuyla ilgili bilgiler belirli oldu. Başarılı oyuncu İnan Ulaş Torun, Kenan’ın kardeşi Barış rolüyle diziye girdi. Daha evvel Leyla ile Mecnun, Daima Yek, Düğün Dernek üzere tanınan üretimlerde yer alan Torun’un önümüzdeki kısımlarda diziye dahil olması planlanıyor.

  • YENİ KISIM FRAGMANI YAYINDA

Gönül Dağı, cumartesi akşamlarına damgasını vuruyor. Bazen hüzünlü bazen keyifli öyküsüyle seyircilerin gönlüne taht kuran dizi, 3. döneminde da ilgiyle izlenmeye devam ediyor.  TRT 1 ekranlarında cumartesi günleri sevenleriyle buluşan Gönül Dağı’nın son kısmında; Gedelli Kasabası’nda Ramazan ayı devam ederken Taner’in aklına yeni bir icat gelir. Taner’in bu icat fikri amcaoğullarına hayli farklı ve ilgi alımlı gelir. Taner, aklına geleni yapmak için hazırlıklara başlar.

Selma, kendisiyle ilgili bir durumun farkına varır. Yaşananlar birisinin dikkatinden kaçmaz.

“Küçük Garip” olarak tanınan Garip’in gerçek ailesi sonunda ortaya çıkmıştır.

Garip’in gerçek ailesinin ortaya çıkışı, Selami ve Keriman’ı epeyce endişelendirir. Selami’ye gelen sürpriz bir haber tüm durumu değiştirecektir.

GÖNÜL DAĞI 92. KISIM FRAGMANI:

GÖNÜL DAĞI DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Berk Atan ve Gülsüm Ali İlhan’ın başrollerini üstlendiği Gönül Dağı dizisi başladı. Efsaneleri, gelenekleri, kentlerde unutulmaya yüz tutmuş bedelleri gönülden yaşayan, alın teriyle kazanırken sevdasını yüreğiyle hisseden, umutları ve hayalleri uğruna hayat uğraşı veren insanların öyküsünü bahis edinen Gönül Dağı dizisi, “Bozkırın kalemi” Mustafa Çiftçi’nin gün yüzüne çıkmamış hikayelerinden esinlenilerek senaryolaştırıldı. Merhum halk ozanı Neşet Ertaş’ın unutulmaz türküsü ‘Gönül Dağı’ndan esinlenerek hazırlanan ve çekimleri Eskişehir’de gerçekleştirilen TRT 1 dizisi, yeni kısmı heyecanla bekleniyor.

Gönül Dağı

GÖNÜL DAĞI OYUNCULARI KİMLER?

Yapımcılığını Köprü Sinema’nın üstlendiği, senaryosu Mustafa Çiftçi’ye ilişkin olan, direktörlüğünü Yahya Samancı’nın yaptığı Gönül Dağı’nın oyuncu takımında; Berk Atan (Taner), Gülsim Ali İlhan (Dilek), Yavuz Sepetçi (Ciritçi Abdullah) Ege Aydan (Celal Bey), Semih Ertürk (Veysel), Ecem Özkaya (Zahide) gibi isimler yer alıyor.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.