Emine Erdoğan’dan Ramazan Bayramı mesajı! “Milletimizin ve İslam âleminin…”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, Ramazan Bayramını toplumsal medya hesabından yapmış olduğu paylaşımla kutladı. “Hatırlanmayı, tebessümü, güzel sohbeti bekleyen yüreklere dost elimizi uzatmaya devam edelim” tabirlerine yer veren Emine Erdoğan, yazmış olduğu bayram iletisi ile dikkat çekti.

Emine Erdoğan’dan Ramazan Bayramı mesajı! “Milletimizin ve İslam âleminin…”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, Ramazan Bayramını toplumsal medya hesabından yapmış olduğu paylaşımla kutladı. “Hatırlanmayı, tebessümü, beğenilen sohbeti bekleyen yüreklere dost elimizi uzatmaya devam edelim” sözlerine yer veren Emine Erdoğan, yazmış olduğu bayram bildirisi ile dikkat çekti.

Ramazan Bayramı’nı kutlamayı ihmal etmeyen Emine Erdoğan, Twitter hesabından bayram iletisi yayınladı. Erdoğan, “Özlemle beklediğimiz Ramazan Bayramı’na kavuşmanın buruk sevincini yaşıyoruz.” cümlesiyle milletin ve İslam aleminin bayramını tebrik etti. İletisinde depremzedeleri de unutmayan Emine Erdoğan, “Depremde yitirdiğimiz kardeşlerimize Ulu Allah’tan rahmet, sevenlerine sabır niyaz ediyorum.” dedi.

Emine Erdoğan’dan Ramazan Bayramı mesajı! “Milletimizin ve İslam âleminin…”

Emine Erdoğan

Emine Erdoğan toplumsal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda şu sözleri kullandı:

“Özlemle beklediğimiz #RamazanBayramı’na kavuşmanın buruk sevincini yaşıyoruz. Bu bayram, gönüller yapmak, eksiği tamamlamak, azı çoğaltmak için bir milat olsun. Hatırlanmayı, tebessümü, beğenilen sohbeti bekleyen yüreklere dost elimizi uzatmaya devam edelim. Milletimizin ve İslam âleminin bayramını tebrik ediyor, memnun ve huzurlu bir bayram geçirmeyi diliyorum. Zelzelede yitirdiğimiz kardeşlerimize Şanlı Allah’tan rahmet, sevenlerine sabır niyaz ediyorum.”

ETİKETLER: ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.