Müge Anlı’yı canlı yayında öptü! 30 yıllık eşini arayan Güler Müge Anlı’nın kolunu…

ATV canlı yayında Müge Anlı programına 30 yıllık eşini aramaya çıkan Güler Kahraman, yaptığı hareketle izleyenleri şoke etti. Yayında eşine seslenen Kahraman, Müge Anlı’nın kolunu sert bir biçimde öptü. Neye uğradığını şaşıran Anlı’nın reaksiyonu ise dikkat çekti.

25.04.2023
305

ATV canlı yayında Müge Anlı programına 30 yıllık eşini aramaya çıkan Güler Kahraman, yaptığı hareketle izleyenleri şoke etti. Yayında eşine seslenen Kahraman, Müge Anlı’nın kolunu sert bir halde öptü. Neye uğradığını şaşıran Anlı’nın yansısı ise dikkat çekti.

ATV gündüz neslinin en çok izlenen programı olan Müge Anlı ile Tatlı Sert, ele aldığı mevzularla gündeme geliyor. 1 yıl evvel kaybolan 30 yıllık eşini arayan Güler Kahraman, anlattıklarıyla dikkat çekti. Canlı yayında Müge Anlı’ya sarılmak isteyen Kahraman, Anlı’nın kolunu öpmeye kalkıştı. O anlarda Ünlü sunucunun takındığı hal ise izleyenlerin dikkatini çekti.

Müge Anlı

MÜGE ANLIYI CANLI YAYINDA ÖPTÜ

Eşini aramaya gelen Güler’i sevdiğini söyleyerek yanına yaklaşan Müge Anlı beklemediği bir hareketle karşılaştı. Evvel Anlı’ya sarılmak isteyen bayan daha sonra Müge Anlı’nın kolunu öpmeye çalıştı. Bayanın kolunu öpmesiyle neye uğradığını şaşıran Anlı, “Allah Yarabbim. Tükürüklü tükürüklü öptü” dedi. Kolunu dezenfekte etmek için yerine giden Anlı, “Benim cildim çok hassas, kesin moraracak. Siz de şahitsiniz” dedi.

Müge Anlı canlı yayın

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

CZN Burak tekrar alkış topladı! Osmaniye’deki depremzedenin konutunu…​

ETİKETLER: , , ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.