Eklem Yüzük Modası

12.01.2021
577
Eklem Yüzük Modası

Doksanlı yıllarda rock sanatçılarının her parmağında görmeye alışık olduğumuz yüzükler şimdi ufalıp parmak eklemlerinde takılı kalarak kadınların parmaklarını süslüyor. Özellikle bakımlı ellere sahip kadınların birden fazla parmağına taktıkları eklem yüzükleri onlara olağan üstü bir çekicilik katıyor.

Özellikle eskitilmiş yüzükler iş hayatı içinde ki kadınların adeta kurtarıcısı olmuş hale geldi. Bu sayede kadınlar daha şık ve albenili bir hal aldı. İnce zarif yüzüklerden oluşan eklem yüzükleri kullanımının da tabi ki bazı kuralları var. Her şeyden önce eğer her parmağa bir yüzük takılacaksa bunlar kalınlık olarak bir bibilerine yakın olmalı çünkü kalınlıkları birbirine uymayan yüzükler oldukça kötü ve zevksiz görünüyor. Eklem yüzüklerinde oldukça ince yüzükler seçmelisiniz her parmağınızda kalın ve taşlı yüzükler sizi görgüsüz gösterebilir.

Tellerden yapılmış özel figürlü ve desenli yüzükler sizi daha genç ve dinamik gösterecektir. Bu yüzükleri seçtiğinizde diğer parmaklarınıza ince yüzükler takarak tel yüzüğü başparmağınızda değerlendirebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.