Demet Akalın’dan ‘Enayi’ göndermesi! Paylaşımıyla başları karıştırdı

Toplumsal medyayı faal kullanan Demet Akalın son paylaşımıyla gündem oldu. İsim vermeden söylediği kelamlar başları karıştırdı. Toplumsal medyayı birbirine düşüren o paylaşım ise birçok takipçisinin merak konusu oldu.

Demet Akalın’dan ‘Enayi’ göndermesi! Paylaşımıyla başları karıştırdı

Sosyal medyayı etkin kullanan Demet Akalın son paylaşımıyla gündem oldu. İsim vermeden söylediği kelamlar başları karıştırdı. Toplumsal medyayı birbirine düşüren o paylaşım ise birçok takipçisinin merak konusu oldu.

Özel hayatı ve yaptığı açıklamalarla gündemden düşmeyen Demet Akalın, toplumsal medyayı faal kullanan ünlüler ortasında yerini alıyor. Paylaşımlarıyla ve göndermeleri ile dikkatleri üzerine çeken müzikçi, yeni paylaşımıyla başları karıştırdı. “Enayi Demet gitti yeni modum bu” diyen Akalın, telaffuzları ile kimi kastettiği ise merak konusu oldu.

Demet Akalın’dan ‘Enayi’ göndermesi! Paylaşımıyla başları karıştırdı

Demet Akalın

“YENİ MODUM BU”

İsim vermeden yaptığı paylaşımla dikkatleri üzerine çeken Demet Akalın, “Sizi merak etmeyen işi bittiği günde de selamı sabahı kesenleri sizde yok sayın! O ben doğum günlerini, çocuklarının herşeyini düşünürdüm. Yok yeni modum bu. Enayi Demet gitti by by.” notunu düştü.

İLGİNİZİ ÇEKBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Survivor’da duygusal anlar! Nefise oyun sonrası gözyaşlarına boğuldu

ETİKETLER: , ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.