Cilt Sarkmalarına Altın Tozu Çözümü

12.01.2021
193
Cilt Sarkmalarına Altın Tozu Çözümü

Belli bir yaştan sonra hepimizin cildinde oluşan sarkık ve kırışıklıklar bir süre sonra gözümüze kötü görünmeye ve bizi rahatsız etmeye başlayacak. Bu kırışıklıkların ve sarkıkların geç oluşması için birçok şey yapabilirsiniz ancak tamamen oluşmasını önlemek çokta mümkün değil tabi genetik olarak sıkı bir cildiniz yoksa.

Cildinizde ki kırışık ve sarkıklar sizi rahatsız ediyorsa bunların makyaj yoluyla kapatmanın yollar elbette var. Ama siz kırışıklıklarınız azalsın istiyorsanız. Buna evde kolayca yapabileceğiniz bir maske ile de çözüm bulabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken oldukça kolay. Halk arasında “altın toz” diye bilinen zerdeçal, antioksidan” özellikleri olan bir bitki kökü olduğundan bununla yapacağınız bir maske cildinize oldukça iyi geçektir.

Cilt Sarkmalarına Altın Tozu Çözümü

Altın tozu maskesi nasıl yapılır?

Altın tozu maskesinin nasıl yapıldığına gelecek olursan öncelikle bir çay kaşığı zerdeçalı, 1 kahve kaşığı balı bir kapta karıştırın daha sonra bu karışımı ince bir tabaka halinde cildinize sürün.15-20 dakika sonra ılık su ile masaj yaparak durulayın.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.