Brad Pitt’ten bomba proje! ‘Formula 1’ sineması için yarışlara katılacak

Amerikalı oyuncu ve sinema imalcisi Brad Pitt, yeni sineması ‘Formula 1’ için hazırlıklara başladı. Ünlü aktörün, şampiyon yarışçı Lewis Hamilton ile sahiden yarışacağı duyuruldu.

25.04.2023
138

Amerikalı oyuncu ve sinema imalcisi Brad Pitt, yeni sineması ‘Formula 1’ için hazırlıklara başladı. Ünlü aktörün, şampiyon yarışçı Lewis Hamilton ile sahiden yarışacağı duyuruldu.

Geçtiğimiz hafta ‘yüz körlüğü’ hastalığına yakalandığını söyleyen Amerikalı aktör Brad Pitt, yönetmenliğini Joseph Kosinski’nin üstlendiği Formula 1 sinemasının çekimlerine bu yaz başlıyor. Brad Pitt, Damson Idris ile başrolleri paylaşacağı sinemanın yapımcılığını ünlü İngiliz yarış pilotu Lewis Hamilton üstleniyor.

Brad Pitt

FİLM İÇİN SAHİDEN YARIŞACAK

Pitt, emekli olan lakin sporun devlerine karşı bir çaylakla rekabet etmek için emekliliğinden geri dönen bir yarışçıyı canlandıracak. Öte yandan Formula 1 sinemasının çekimleri, Brad Pitt’in F1 Britanya Grand Prix’sinde Lewis Hamilton ile yarışıyla gerçekleşecek.

Hamilton’un yapımcılığını yaptığı sinemanın yarış alanında çekilmesi için Pitt’in özel müsaade aldığı öğrenildi.

Formula 1 sinemasının yapımcılığını Lewis Hamilton üstleniyor

“BİR BİRİNCİ OLACAK”

F1 CEO’su Stefano Domenicali, yarış sırasında paylaşılan sinema manzaraları hakkında şu formda konuştu:

“Çok yakında Silverstone’da çekime başlayacağız” diyen Domenicali, “Yarış esnasında çekilecek birinci sinema olacak. Üretim açısından epeyce saldırgan bir iş olacak, lakin F1’in asla durmadığını göstermenin değişik bir yolu olacak.”

Lewis Hamilton

“EN UYGUN YARIŞ SİNEMASINI YAPACAĞIZ”

Daha evvel Lewis Hamilton, “Filmden çok büyük umutları olduğunu” söyleyerek, “Hem görsel olarak hem de şimdiye kadar var olan en güzel yarış sinemasını yapacağımızı biliyorum. Tüm hayranları derinden etkileyeceğimizden emin olmak için çalışacağız” demişti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECKE GÖRÜNTÜ;

Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir Urla’da birlikte yakalandı!

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.