Angelina Jolie mülteciler ve dezavantajlı bireyler için harekete geçti

Amerikalı oyuncu, sinema imalcisi ve hayırsever Angelina Jolie, mülteci ve dezavantajla bireyler için atölye kurdu. Jolie, atölye çalışmalarında gayelerinin kültürel mirasların zenginliklerinin paylaşılmasına yardım etme ve teşebbüslerinin geliştirilmesi olduğunu belirtti.

Angelina Jolie mülteciler ve dezavantajlı bireyler için harekete geçti

Amerikalı oyuncu, sinema imalcisi ve hayırsever Angelina Jolie, mülteci ve dezavantajla bireyler için atölye kurdu. Jolie, atölye çalışmalarında maksatlarının kültürel mirasların zenginliklerinin paylaşılmasına yardım etme ve teşebbüslerinin geliştirilmesi olduğunu belirtti.

ABD’li oyuncu ve sinema yapımcı Angelina Jolie, uzun yıllar Birleşmiş Milletler’de Mülteciler Yüksek Komiserliği Âlâ Niyet Elçiliği vazifesini üstlenmiş mültecilerin sıkıntıları üzerine birçok çalışmaya katılmıştı. 2022 yılında Düzgün Niyet Elçiliği’nden çekilen Jolie, ferdî olarak çalışmalarına devam ediyor.

Angelina Jolie mülteciler ve dezavantajlı bireyler için harekete geçti

Angelina Jolie

MÜLTECİ VE DEZAVANTAJLI BİREYLER İÇİN ‘ATALIER JOLIE’ ATÖLYESİ

Angelina Jolie, yeteneklerine uygun formda mülteciler ve dezavantajlı kümelerden oluşan geniş bir grubu ‘Atelier Jolie’de bir ortaya getireceğini tabir etti. Ünlü oyuncu, projenin kültürel mirasların zenginliklerinin paylaşılmasına yardım etme ve teşebbüslerinin gelişmesini destekleme hedefine sahip olduğunu belirtti. Ayrıyeten Jolie, çalışmalar dahilinde eski kıyafetlerin tamir edilmesi ya da geri dönüşüme kazandırılmasının mümkün olabileceğini de aktardı.

Angelina Jolie mülteciler ve dezavantajlı bireyler için harekete geçti

Angelina Jolieden mülteciler ve dezavantajlar için yeni proje

Angelina Jolie, açıklamasında, “Hepimiz oburlarının dizaynlarını toplayabilir ve onlardan etkilenebiliriz. Lakin kendini tabir etmenin en yüksek biçimi ve bence en eğlencelisi kendimiz için yaratmaktır” sözlerine yer verdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Yüz Yıllık Mucize’de “Aşk-ı Memnu” göndermesi! “Matmazel, Adnan Bey’i unutamamış”

ETİKETLER: ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.