Boşanma davasında yeni adet! Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir yeni muahedesiyle şaşırttı!

Son periyotta magazin gündemini boşanma kararlarıyla sarsan Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç’tan enteresan bir ayrıntı daha ortaya atıldı. Boşanma davasına yeni adet dedirtecek cinsten bir açıklama yapan Ünlü çift, toplumsal medya muahedesiyle gündeme geldi.

28.04.2023
147

Son periyotta magazin gündemini boşanma kararlarıyla sarsan Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç’tan değişik bir ayrıntı daha ortaya atıldı. Boşanma davasına yeni adet dedirtecek cinsten bir açıklama yapan Ünlü çift, toplumsal medya muahedesiyle gündeme geldi.

Birlikteliklerini evlilikle taçlandıran Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir çifti, boşanma kararlarıyla magazin gündemine bomba üzere düşmüştü. Çiftin ayrılık kararı alması olayı için birçok neden ortaya atıldı. İkilinin savlara sessiz kaldığı bu devirlerde şaşırtan bir durum daha gün yüzüne geldi. Özdemir ve Koç çiftti artık de toplumsal medya muahedesiyle gündemde…

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç

SOSYAL MEDYA MUTABAKATI YAPTILAR

Evliliklerinin 8. ayı dolmadan boşanma kararı alan ünlü çift Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç, yaptıkları değişik bir mutabakatla dikkatleri üzerine çekti.  Sabah Gazetesi’nin haberinde yer alan bilgiye nazaran, İkili toplumsal medya hesapları üzerinde birlikte oldukları fotoğrafları silmeyecek. Resmi olarak boşanmanın gerçekleşmesinin akabinde fotoğraflar silinecek. Boşanırken bile bu kadar uzlaşarak ve anlaşarak boşanmaları takipçileri tarafından, “Madem bu kadar uyumlulardı neden anlaşamadılar”, “Bu muahedede yeni çıktı galiba” üzere yorumlarda bulundu.

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Erkan Petekkaya daha evvel hiç bu türlü görülmedi! Saz çalıp müzik söyledi

ETİKETLER: , , ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.