Berna Laçin seçmenlere evvel beddua etti, sonra geri vites yaptı!

Seçim sonucunun yavaş yavaş aşikâr olmasının akabinde Twitter üzerinden açıklama yapan Berna Laçin, “Halklar müstehak oldukları halde yönetilir demişler, Allah müstehakımızı versin…” açıklamasında bulundu. Toplumsal medyada ağır tenkitler alan Laçin, bir anda geri vites yaparak bakın ne söyledi.

15.05.2023
103

Seçim sonucunun yavaş yavaş belirli olmasının akabinde Twitter üzerinden açıklama yapan Berna Laçin, “Halklar müstehak oldukları formda yönetilir demişler, Allah müstehakımızı versin…” açıklamasında bulundu. Toplumsal medyada ağır tenkitler alan Laçin, bir anda geri vites yaparak bakın ne söyledi.

Türkiye dün, Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimleri için sandık başına gitti ve sandıktan tekrar Erdoğan önde çıktı. CHP destekçisi Fazıl Say’ın sonuçlara isyan etmesinin akabinde bir reaksiyon de Berna Laçin’den geldi; 

Millet İttifakı ve Kemal Kılıçdaroğlu’nun destekçisi Berna Laçin ise bu sonuçların akabinde toplumsal medya hesabından reaksiyon çeken açıklamalar yaptı.  Sonuçları kabul etmeyen Berna Laçin, toplumsal medya üzerinden paylaştığı tweet ile herkesi şoke etti.

Twitter üzerinden açıklama yapan Laçin, “Halklar müstehak oldukları formda yönetilir demişler, Allah müstehakımızı versin …” dedi.

İşte reaksiyonlara yol açan o paylaşım:

GERİ VİTES YAPTI!

Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nu desteleyen Berna Laçin, seçimde Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın önde olmasından rahatsız oldu. Beddua etmesinin çabucak akabinde geri vites yaparak, “Siyasetçiler yüzünden birbirinizi kırmayın, hakaret etmeyin. Değmez ve gereksiz.” twetini paylaşarak ‘Doğru söz’ diyerek gündeme yeniden damgasını vurdu. 

ETİKETLER:
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.