Tolgahan Sayışman Ramazan Bayramını zelzele bölgesinde geçirdi!

Oyuncu Tolgahan Sayışman, Ramazan Bayramı tatili nedeniyle soluğu zelzeleden etkilenen Hatay bölgesinde aldı. Sarsıntı bölgesindeki çocuklara oyuncak dağıtan Sayışman, “Bu değerli günde onlarla olmak istedim” dedi.

Tolgahan Sayışman Ramazan Bayramını zelzele bölgesinde geçirdi!

Oyuncu Tolgahan Sayışman, Ramazan Bayramı tatili nedeniyle soluğu sarsıntıdan etkilenen Hatay bölgesinde aldı. Sarsıntı bölgesindeki çocuklara oyuncak dağıtan Sayışman, “Bu değerli günde onlarla olmak istedim” dedi.

Yaşanılan asrın felaketinin yankıları hala sürüyor. Birlik ve beraberliğin hala devam ettiği bugünlerde sarsıntı sonrasında da birçok ünlü isim, depremzedelere yardım için harekete geçiyor. Bu isimler ortasında ismini sıklıkla duyduğumuz Tolgahan Sayışman, bir dernek aracılığıyla Ramazan Bayramı tatilini zelzeleden etkilenen çocuklarla geçirdi.

Tolgahan Sayışman Ramazan Bayramını zelzele bölgesinde geçirdi!

Tolgahan Sayışman

Ramazan Bayramı nedeniyle sinema setlerine orta verildi. Soluğu zelzeleden en çok etkilenen Hatay bölgesinde yer alan ünlü oyuncu Tolgahan Sayışman, depremzede çocuklarla birlikte oldu. Miniklere oyuncak dağıtan Sayışman, depremzedelerle vakit geçirdi.

Tolgahan Sayışman Ramazan Bayramını zelzele bölgesinde geçirdi!

BAYRAM TATİLİNİ SARSINTI BÖLGESİNDE GEÇİRDİ

Ramazan Bayramı tatilini Hatay’da pahalandıran Tolgahan Sayışman, Oyuncu, onursal lideri olduğu Mutluluğun Adresi’yle birlikte gittiği kentte çadır kentleri ziyaret etti. Daha evvelce belirledikleri muhtaçlıkları depremzedelere ulaştıran Sayışman, “Bu depremzedelerimizin birinci bayramı… Bu değerli günde onlarla olmak istedim. Buraların geceleri hayalet kentler olduğunu kimsenin unutmaması ve insanların acılarının hâlâ geçmediğini herkesin bilmesi lazım. Kalbim de, aklım da daima burada olacak.” halinde konuştu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Tesettüre giren popstar yarışmacısı Hasret Osma’dan eli öpülesi hareket! Anne ve babasını…

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.