Berkay ve eşi Hasret Ada Şahin’den üçüncü çocuk açıklaması! “Üçüncü çocuk demek…”

Müzikçi Berkay üçüncü çocuk isteğini ‘Ben dünden razıyım’ diye cevaplamıştı. Geçtiğimiz gün Hasret Ada Şahin ise çocuk sorusuna yanıt verdi. “Berkay tabi ister” biçiminde cevap veren Hasret Ada Şahin, Annelik güç dedi.

26.04.2023
126

Şarkıcı Berkay üçüncü çocuk isteğini ‘Ben dünden razıyım’ diye cevaplamıştı. Geçtiğimiz gün Hasret Ada Şahin ise çocuk sorusuna karşılık verdi. “Berkay tabi ister” biçiminde karşılık veren Hasret Ada Şahin, Annelik güç dedi.

Aile hayatlarıyla parmakla gösterilen ünlü çift Berkay ve  Özlem Ada Şahin, üçüncü çocuk açıklamasında bulundu. Geçtiğimiz günlerde konser çıkışında basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Berkay, Üçüncü kere baba olmayı, erkek çocuk sahibi olmayı istiyor musunuz?” sorusunu “Bunu bana değil, Hasret Hanım’a sorun. Ben dünden razıyım diye yanıtlamıştı.

Özlem Ada Şahin ve çocukları

Önceki gün bir alışveriş merkezinde kızları Arya ve Zeynep Mira ile görüntülenen Özlem Ada Şahin’e eşinin üçüncü çocukla ilgili söylediği kelamlar hatırlatıldı. Tıpkı soruyu Şahin’e de yöneten basın mensubu, Hasret Ada Şahin’den “Zirvede bıraktım!” biçiminde cevap aldı.

Berkay ve eşi Hasret Ada Şahin

ANNELİK ZOR

Özlem Ada Şahin, “Erkek çocuk istemiyor musunuz?” sorusuna da şöyle karşılık verdi:

“Nereden biliyorsunuz, tahminen yeniden kız olacak? Berkay alışılmış ki ister lakin ben şu an için düşünmüyorum. Annelik güç bir şey. 7-24 onlarlayım. İkisini en güzel biçimde büyütmeye çalışıyorum. Hiçbir anlarını kaçırmak istemiyorum. Üçüncü çocuk demek, birtakım anlarını kaçırmak demek. İlerleyen vakit için iyisi fakat şu an düşünmüyorum.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Demet Akalın’dan şaşırtan Okan Kurt itirafı! “FBI’dan pak kağıdı aldırdım”

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.