Bahar Kapıda’nın bu hafta Tekirdağ’da ağırlanıyor!

Her hafta ülkemizin birbirinden farklı kültürlerini gözler önüne seren Bahar Gelir ve grubu bu hafta Tekirdağ’a konuk oluyor. Bahar Gelir’in başarılı sunumuyla ekranlara gelen Bahar Kapıda, Tekirdağ beşerinin samimiyetini ve hayat kıssasını izleyiciye sunuyor.

08.04.2023
119

Bahar Kapıda’nın bu hafta Tekirdağ’da ağırlanıyor!

Her hafta ülkemizin birbirinden farklı kültürlerini gözler önüne seren Bahar Gelir ve grubu bu hafta Tekirdağ’a konuk oluyor. Bahar Gelir’in başarılı sunumuyla ekranlara gelen Bahar Kapıda, Tekirdağ beşerinin samimiyetini ve hayat öyküsünü izleyiciye sunuyor.

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

Türkiye’nin cennet köşelerini izleyiciye sunan Bahar Kapıda ve takımı bu hafta Tekirdağ insanıyla buluştu. Tekirdağ’ın yöresel yemekleri, kıyafetleri ve oyunları Bahar Gelir’in başarılı sunumuyla ekrana getiriliyor. Kadim kentte birinci olarak tokmağıyla davuluyla birbirinden hoş melodiler çalan Tekirdağlı çocuk bandosuyla buluşan Gelir ile izleyiciler keyifli bir akşam yaşayacak.

Bahar Kapıda’nın bu hafta Tekirdağ’da ağırlanıyor!

Bahar Gelir

GÖÇMENLERİN SIKINTILARINA ORTAK OLDU

Programın ilerleyen dakikalarında Tekirdağ Karacakılavuz’a uğrayan Bahar Gelir, bir konutun bahçesinde keşkek peynir tatlısı ve köy ekmeğinin tadına baktı. Bulgar göçmeni 100 yaşındaki teyze ile sohbet eden Gelir, tıpkı vakitte yaşanılan hoş anılara da ortak oldu.

ETİKETLER: ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.