Bakımlı Görünmek

05.04.2021
393
Bakımlı Görünmek

Bakımlı görünmek belki bir kadını çok daha güzel yapmaz ancak sahip olduğu güzelliği oldukça öne çıkarır. Öyle ki eskilerden gelen bir söz de vardır: Çirkin kadın yoktur, bakımsız kadın vardır diye…
Bakımlı bir kadınsanız sosyal hayatınızda da oldukça rahat ve öz güvenli bir insan olduğunuzu fark etmişsinizdir. Eğer karşı cinsin ilgisini çekmek, hemcinslerinizi de kıskandırmak istiyorsanız, sizlere kesinlikle bakımlı olmanızı öneririz. Peki nasıl bakımlı olabilirsiniz ?

-Makyaj yapın. Makyaj sizi oldukça değiştirecek ve güzelleştirecektir. Ancak makyaj yapın dediysek de fazla abartmayın. Yerine ve kıyafetinize göre makyaj yapmayı unutmayın.

-Parfüm kullanmayı asla unutmayın. Sizin görüntünüzdeki imza olan şey parfümünzdür. Karşı cinste ilk aklına düşebileceğiniz yöntem parfümünüzdür. Parfümünüzle akılda kalırsınız. Çekici bir koku karşı cins için her zaman oldukça önemlidir.

-Dişlerinizi mutlaka fırçalayın. Her ne kadar güzel olsanız da sararmış dişler ve kokan bir ağız, bütün güzelliğinizi gölgeleyecektir. Bu sebeple mutlaka dişlerinizi fırçalamayı unutmayın. Eğer sigara içiyorsanız bırakmanızı öneririz, çünkü bir erkek bir kadının ağzının sigara kokmasından hiç hoşlanmamaktadır.

-Kaşlarınıza dikkat edin. Belki sonradan fark edeceksiniz ancak bir kadının yüz hatlarını ortaya çıkarak ilk şey neredeyse kaşlarıdır. Bu sebeple kaşlarınızı aldırmayı ihmal etmeyin ve eğer kaşlarınız seyrekse bir kaş farı yada kaş kalemi yardımıyla bu boşlukları mutlaka doldurun.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.