Yüzünüzü mermer üzere yapacak süper maske tarifi! Aloe Vera ve Gül suyu yüz maskesi

Cilt bakımı için kimyasal dolu kozmetik eserlere para harcamanıza hiç gerek yok. Cilt tonunuzun eşit olmadığından mı yakınıyorsunuz? Mermer üzere ciltle gezenlerin sırrı aloe vera ve gül suyunda gizli. Pekala derinizi mermer üzere yapacak harika maske tanımı nasıl yapılır ve uygulanır? İşte yanıtı:

08.05.2023
602
Yüzünüzü mermer üzere yapacak süper maske tarifi! Aloe Vera ve Gül suyu yüz maskesi

Cilt bakımı için kimyasal dolu kozmetik eserlere para harcamanıza hiç gerek yok. Cilt tonunuzun eşit olmadığından mı yakınıyorsunuz? Mermer üzere ciltle gezenlerin sırrı aloe vera ve gül suyunda gizli. Pekala cildinizi mermer üzere yapacak harika maske tanımı nasıl yapılır ve uygulanır? İşte yanıtı:

Porselen üzere cilt hayal olmaktan çıkıyor. Sizin için toplumsal medyada viral olan mükemmel bir cilt tonu eşitleyici tanımı vereceğiz. Cildinizdeki gözenekleri küçültecek, ton eşitleyecek, cildi yatıştıracak ve nemlendirecek bir maske arıyorsanız materyallerimiz epey kolay. İnanılmaz doğal serum sayesinde cildiniz 3 günde parlayacak. Cildinize yayabileceğiniz ölçüde Aloe Vera ve gül suyu karışımı kullanmanız kâfi. Gereçleri göz kararı belirleyebilirsiniz.

Bu inanılmaz serumu hazırlayın ve yalnızca 3 günde inanılmaz sonuçlar elde edin! 

Yaşlılık lekeleri, sivilce izleri, pigmentasyon izleri, yanıklar yahut yaralanma işaretleri bu aloe vera yüz maskesini kullanarak tedavi edilebilirsiniz. Gül suyu, cildi rahatlatıcı ve tonlandıran bir tılsımdır. Hücrenin rejenerasyon sürecini arttırır ve ayrıyeten kan dolanımını geliştirir.

ALOE VERA VE GÜL SUYU YÜZ MASKESİ TARİFİ

MALZEMELER

1 çorba kaşığı aloe vera jeli
1 çorba kaşığı gül suyu

HAZIRLANIŞI

Aloe vera özü ve gül suyunu karıştırın.

Yüzünüze uygulayın. 20 dakika tutun.

Soğuk su kullanarak durulayın.

Alternatif olarak gözeneklerinizi temizlemek için durulamadan önce  2-3 dakika yüzünüze masaj yapabilirsiniz.

NASIL UYGULANIR?

Bunu haftada üç kez tekrarlayabilirsiniz.

İşte bu kadar!

ETİKETLER: , , ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.