Demet Akalın yeniden yaptı yapacağını! Mert Ramazan Demir’i övmek isterken isimleri karıştırdı

Ünlü müzikçi Demet Akalın, Yalı Çapkını’nın başrol oyuncusu Mert Ramazan Demir’in oyunculuğunu övmek isterken yanlış isim kurbanı oldu.

08.04.2023
137

Ünlü müzikçi Demet Akalın, Yalı Çapkını’nın başrol oyuncusu Mert Ramazan Demir’in oyunculuğunu övmek isterken yanlış isim kurbanı oldu.

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla sık sık gündem olan müzikçi Demet Akalın, son paylaşımıyla olay oldu. Mert Ramazan Demir ve Afra Saraçoğlu’nun başrolü paylaştığı “Yalı Çapkını” dizisinin sıkı bir takipçisi olan ünlü müzikçi, evvelki akşam yayımlanan yeni kısım hakkında paylaşım yaptı. Twitter hesabından Mert Ramazan Demir’in dizideki oyunculuk performansını takdir etmek isteyen Akalın, Mertleri karıştırınca olanlar oldu.

Demet Akalın

“Sabahın körü saat farkı var ve ben açmış bu çocuğun mükemmel oyunculuğunu izliyorum vallahi helal” diyerek Mert Ramazan Demir’in fotoğrafını paylaşan Akalın, Demir yerine ünlü oyuncu Mert Yazıcıoğlu’nu etiketledi. Takipçilerin ikazıyla durumu fark eden Akalın, apar topar paylaşımını silse de toplumsal medya kullanıcılarının lisanına düşmekten kurtulamadı. 

Demet Akalın paylaşımı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Alp Kırşan günler sonra Antideprasan yorumuyla ortaya çıktı! Toplumsal medyada gündem oldu

ETİKETLER: , , , ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.