Ali Sunal farklı biri oldu! Annesi: Bunu ben doğurmuş olamam

Kemal Sunal’ın oğlu Ali Sunal, Tabiat Rutkay ile başrolü paylaştığı ‘Hava Muhalefeti’ sineması için değişik birine dönüştü. Ünlü oyuncunun sinema imajını annesi Gül Sunal, “Bu benim oğlum olamaz” notuyla paylaştı, görenler şaşkınlığını gizleyemedi.

23.04.2023
308

Kemal Sunal’ın oğlu Ali Sunal, Tabiat Rutkay ile başrolü paylaştığı ‘Hava Muhalefeti’ sineması için apayrı birine dönüştü. Ünlü oyuncunun sinema imajını annesi Gül Sunal, “Bu benim oğlum olamaz” notuyla paylaştı, görenler şaşkınlığını gizleyemedi.

Başrollerinde Tabiat Rutkay ve Ali Sunal’ın olduğu ‘Hava Muhalefeti’ sineması 14 Nisan’da sinemaseverlerle buluşacak. Sinemanın çekimlerinde hayli heyecanlı olduklarını belirten Sunal, ‘Hava Muhalefeti’nde birkaç karakterle izleyici karşısına çıkacak. Ünlü oyuncu Sunal, evvelki günlerde “Filmde beni gördüğünüzde inanamayacaksınız” sözleriyle açıklama yapmıştı. Ünlü oyuncunun söyledikleri, annesi Gül Sunal’ın paylaşımıyla mana buldu.

Gül Sunalın paylaşımı

“BUNU BEN DOĞURMUŞ OLAMAM”

Başarılı oyuncu, sinemadaki rolü için peruk takarak bıyık bıraktı. Sunal bir başka rolü için de beyaz peruk takarak yüzünü yaşlandırdı. Oğlunun o halini Instagram hesabından yayınlayan Gül Sunal ise “Bunu ben doğurmuş olamam. Hava Muhalefeti sinemasında Cemil Yıldırım’ın babası” tabirlerini kullandı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Onur Büyüktopçu’dan samimi açıklamalar! “Tarih bizi yazmayacak”

ETİKETLER: ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.