Sibel Alaş müzik söylerken kelamları unuttu! O anları…

90’lı yılların vazgeçilmez müzikçisi Sibel Alaş, bir yerde sevenleri ile buluştu. Bir hayranının istek modülünü seslendirirken, müzik kelamlarını unutması üzerine söylediği sözlerle dinleyenleri güldürdü.

11.04.2023
110

Sibel Alaş müzik söylerken kelamları unuttu! O anları…

90’lı yılların vazgeçilmez müzikçisi Sibel Alaş, bir yerde sevenleri ile buluştu. Bir hayranının istek kesimini seslendirirken, müzik kelamlarını unutması üzerine söylediği sözlerle dinleyenleri güldürdü.

Yonca Evcimik’in vokalistliğini yapan Sibel Alaş, İlk albümünü 1995 yılında çıkarmıştı. Geçtiğimiz günlerde Kalamış’ta bir yerde müzikseverlerle buluştu. Sahnede en sevilen müziklerini seslendiren Sibel Alaş, bir hayranının istek müziğini söylediği esnada müzik kelamlarını unutması dikkat çekti. Kelamları unutan ünlü müzikçi daha son kurduğu cümlelerle herkesi güldürdü.

Sibel Alaş müzik söylerken kelamları unuttu! O anları…

“İNSAN KENDİ YAZDIĞI MÜZİĞİN KELAMLARINI UNUTUYOR DEMEK Kİ”

Sahne aldığı yerde ‘Adam’, ‘Fem’ üzere sevilen müziklerini seslendiren Sibel Alaş, bir periyodun hit müziği olan ‘Firarım Ben”e istek geldi. Alış şarkıyı okumaya başladığı anda kelamlarını unuttu. Bunun üzerine Alış, “Bu müziğimi uzun vakittir sahnede söylemiyordum. İnsan kendi yazdığı müziğin kelamlarını unutabiliyor demek ki, yaşlanıyor muyuz ne?” sözleriyle izleyenleri güldürdü.

Sibel Alaş müzik söylerken kelamları unuttu! O anları…

Sibel Alış

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Mustafa Sandal’dan Muharrrem İnce’ye toplumsal medyadan ince gönderme! “Taklitlerden sakınınız”

ETİKETLER: , ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.