Esra Sönmezer’e yapımcıdan “kilo ver” baskısı!

Oyuncu Esra Sönmezer geçtiğimiz günlerde Beşiktaş’ta objektiflere takıldı. Renkli usulüyle da dikkat çeken Sönmezer, yapımcılardan kendisine gelen “kilo ver” baskısından bahsetti.

07.04.2023
136

Oyuncu Esra Sönmezer geçtiğimiz günlerde Beşiktaş’ta objektiflere takıldı. Renkli biçimiyle da dikkat çeken Sönmezer, yapımcılardan kendisine gelen “kilo ver” baskısından bahsetti.

İhanet, Kertenkele, Günebakan, Tövbeler Tövbesi üzere birçok üretimde yer alan oyuncu Esra Sönmezer, geçtiğimiz günlerde Beşiktaş‘ta objektiflere takıldı. Tatil öncesi forma girmek için kliniğe yatma kararı aldığını açıklayan oyuncu, muhabirlerle konuşarak son periyotlarda aldığı kilolardan rahatsız olduğunu açıkladı. Bir müddettir diyet yaptığını ve 6 kilo verdiğini söz eden Sönmezer, “Haziran’ın son haftası Bodrum’a gideceğim. Hemen kilo vermem lazım. Şimdiye kadar altı kilo verdim. Önümüzdeki hafta kliniğe yatacağım. İki haftada kilolara veda etmeyi hedefliyorum.” dedi.

Esra Sönmezer

YAPIMCILARDAN “KİLO VER” BASKISI!

Koronavirüs pandemisi döneminde kilosunu koruyamadığını da belirten oyuncu, “Normal kilomun üzerine çıkmışım. 15 gün evvel diyet programına başladım, üç kilo verdim. Ülkü kiloma ulaşıncaya kadar aç kalmaya devam edeceğim” dedi. Yapımcılardan kendisine “kilo ver” baskısı yapıldığını söyleyen Sönmezer “Kadın oyuncuların Kilo baskısı yaşadıklarını duyuyordum. Benim de başıma geldi. Gittiğim bir iş görüşmesinde üretimci ‘Esra kilo vermen lazım’ dedi. Kendimi makus hissettim fakat bir manada da motive edici oldu. Artık diyete başladım. Maksadım eski formuma kavuşmak.” açıklamalarında bulundu.

Esra Sönmezer

“KAMERA BENİ SEVİYOR”

Oyuncu kendisine gelen “Kilonuz nedeniyle işinizle alakalı sorun yaşıyor musunuz?” sorusuna ise, “Çok büyük bir sorun yaşamıyorum. Kamera beni seviyor ve hiçbir vakit ekranlar beni olduğumdan fazla göstermiyor. Bu mevzuda çok avantajlıyım. 1.78 uzunluğunda olmama karşın ekranlarda ne çok uzun uzunluklu duruyorum, ne de kilo alsam bile göstermiyorum” cevabını verdi.

Esra Sönmezer

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Kerem Bursin’in eğlenceli halleri! O anlar büyük beğeni topladı

ETİKETLER: , ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.