Nişanda ne giyilir? Nişan elbisesi ne renk olmalı? Nişan elbise kombin teklifleri

En özel günlerimizden biri olarak aklımızda yer edinen nişan merasimlerinde şık ve argümanlı görünmek isteriz. Renk, tasarım ve doku üzere birçok faktörü göz önüne alarak nişan için beğenilen bir elbise seçebilir ve bu memnun günü unutulmaz kılabiliriz. Pekala nişanda ne giyilir? Nişan elbisesi ne renk olur? Nişan elbisesi nasıl seçilir? İşte birbirinden hoş 4 farklı nişan elbisesi kombinleri…

01.05.2023
238
Nişanda ne giyilir? Nişan elbisesi ne renk olmalı? Nişan elbise kombin teklifleri

Nişanda ne giyilir? Nişan elbisesi ne renk olmalı? Nişan elbise kombin teklifleri

En özel günlerimizden biri olarak aklımızda yer edinen nişan merasimlerinde şık ve tezli görünmek isteriz. Renk, tasarım ve doku üzere birçok faktörü göz önüne alarak nişan için beğenilen bir elbise seçebilir ve bu memnun günü unutulmaz kılabiliriz. Pekala nişanda ne giyilir? Nişan elbisesi ne renk olur? Nişan elbisesi nasıl seçilir? İşte birbirinden hoş 4 farklı nişan elbisesi kombinleri…

Güneşin tüm cömertliğini sergilediği ve tabiatın adeta yenilendiği bahar aylarında, düğün dönemine da yavaş yavaş yaklaşıyoruz. Bir ömür uzunluğu birlikteliğe “evet” demek isteyen birçok çift, yuvalarına ve mutluluklarına dair her ayrıntısı ince ince düşünüyor. İsteme, kelam, nişan ve düğün üzere adımlardan oluşan evlilik sürecinde en özel günlerden biri de nişan oluyor. Şahsî zevklerin yansıması olan dekorlar, ikramlıklar, süslemeler ve ikramlıkların göz kamaştırdığı nişanlarda bilhassa en dikkat edilen şey elbise seçimi oluyor. Aile fotoğraf albümünde yıllar uzunluğu hoş anıların yansıması olacak nişanlarda elbiseniz unutulmaz olmalı. Gelin, 4 farklı nişan kombin teklifine birlikte göz atalım.

NİŞANDA NE GİYİLİR? NİŞAN ELBİSESİ KOMBİNİ NASIL YAPILIR?

 • SAF VE DURU

Saflığın ve özgürlüğün sembolü olan bebe mavisi rengiyle nişan merasimlerinde duru bir görünüm yakalayabilirsiniz. Mavinin göz yormayan ve iç açıcı bir tonu olan bebe mavisi hoş bir elbise alarak nişan hazırlıklarına başlayabilirsiniz. Bunun için Gigii’s markasına ilişkin Gloria isimli midi uzunluk, saten elbisesini satın alabilirsiniz. Ayakkabı olarak ise Nine West markasının birebir renkteki saten kumaş ve kristal taş ayrıntılı topuklu ayakkabısını tercih edebilirsiniz. Gümüş ve kristal ayrıntılara vurgu yapmak isterseniz saçlarınızı su dalgası halinde tercih edip Bahels markasına ilişkin özel tasarım kristal taşlı tacı kullanabilirsiniz. Ayrıyeten Swarovski markasının Millennia isimli bilekliğiyle de güzel bir dokunuş yapabilirsiniz. Son olarak Flormar markasının Diamond Terracota isimli sedefli farıyla duru bir makyaj tercih edebilirsiniz.

YÜZÜĞÜ UNUTMAMAK GEREK!

Altınbaş markasına ilişkin altın sırataş oval yüzük bu kombin için enfes bir seçim olacaktır.

Nişanda ne giyilir? Nişan elbisesi ne renk olmalı? Nişan elbise kombin teklifleri

Nişan kombin önerileri
 • GİGİİ’S GLORIA ICONIC BLUE ELBİSE: 3.750.00 TL
 • NİNE WEST GISSA MAVİ TOPUKLU SANDALET: 759,00 TL
 • BAHELS ÖZEL TASARIM KRİSTAL TAŞLI İKİLİ TAÇ: 374,99 TL
 • SWAROVSKI MİLLENİA BİLEKLİK: 4.300 TL
 • FLORMAR DİAMOND TERRACOTA EYESHADOW 8690604083879: 113,96 TL
 • ALTINBAŞ ALTIN SIRATAŞ OVAL YÜZÜK YZVR9960-24627: 5.191 TL

 • ZARİF VE ŞIK

Nişanda ne renk giyilir, sorusuna en sık verilen cevaplardan biri de elbette ‘pembe’. Siz de nişan töreninizde pembenin zarafetinden yararlanmak isterseniz Keikei markasına ilişkin pudra pembe rengindeki çiçek ve gümüş ayrıntılı kalp yaka elbisesine talih verebilirsiniz. Gümüş ayrıntılı askılarıyla göz kamaştıran bu elbiseyi Derimod markasına ilişkin metalik renkli topuklu ayakkabı ve Kristal Kutu markasına ilişkin Millenia All Around isimli pembe kolyesiyle tamamlayabilirsiniz. Elbisedeki çiçekleri vurgulamak için saçlarınızın her iki yanına Mango markasına ilişkin pembe tonlarındaki çiçekli tokaları kullanabilirsiniz. Son dokunuşta ise Versace markasının klasiklerinden Brıght Crystal isimli parfümüyle etkileyici bir görünüm oluşturabilirsiniz.

YÜZÜĞÜ UNUTMAMAK GEREK!

Amor Pırlanta markasına ilişkin pembe taşlı pırlanta yüzük bu kombin için enfes bir seçim olacaktır.

Nişanda ne giyilir? Nişan elbisesi ne renk olmalı? Nişan elbise kombin teklifleri

Nişan kombin önerileri
 • KEİKEİ KREP KOLSUZ UZUN ELBİSE 965117-040: 1.859.90 TL
 • DERİMOD METALİK TOPUKLU AYAKKABI 22SFD162732: 809.99 TL
 • MANGO SAÇ TOKASI 47004396-LUCIAP-LA: 279,99 TL
 • KRİSTAL KUTU MİLLENİA ALL AROUND KOLYE: 8.800,00TL
 • VERSACE BRIGHT CRYSTAL EDT 200 ML PARFÜM: 2.503,25 TL
 • AMOR PIRLANTA 0.80 KARAT PIRLANTALI YÜZÜK: 8.397,00 TL

 • İNCİLERİN ASALETİ

Asaletin temsilcisi incileri nişan elbisenize davet etmek isterseniz Gızıa markasına ilişkin V yaka, inci işlemeli, tasarım mükemmeli uzun elbiseyi satın alabilirsiniz. Bu şık elbisedeki incileri daha da ön plana çıkarmak isterseniz İnci markasına ilişkin kum rengindeki saten ve gümüş ayrıntılı topuklu ayakkabıya baht verebilirsiniz. Ayrıyeten saçlarınızın ön kısımlarını daha volümlü kullanarak Bijuteri.net markasına ilişkin incili taç ve Zen Pırlanta markasına ilişkin inci pırlanta küpelerle olağanüstü bir görünüm yakalayabilirsiniz. Son olarak Kıko markasının Silver rengindeki farıyla aydınlık bir makyaj yapabilirsiniz.

YÜZÜĞÜ UNUTMAMAK GEREK!

Zen Pırlanta markasına ilişkin inci taşlı pırlanta yüzük bu kombin için enfes bir seçim olacaktır.

Nişanda ne giyilir? Nişan elbisesi ne renk olmalı? Nişan elbise kombin teklifleri

Nişan kombin önerileri
 • GIZIA V YAKA TAŞ İNCİ İŞLEMELİ ELBİSE M2KM5G12412HK: 24.515,00 TL
 • İNCİ POLLY KUM RENGİ TOPUKLU AYAKKABI: 739,99 TL
 • ZEN PIRLANTA 2.66 KARAT İNCİ PIRLANTA KÜPE 3001077763: 8.680 TL
 • BİJUTERİ. NET İNCİLİ TAÇ: 27,60 TL
 • KIKO WATER EYESHADOW 232 SİLVER: 387,99 TL
 • ZEN PIRLANTA 0,37 KARAT İNCİ PIRLANTA YÜZÜK 3000648316: 6.615 TL

 • İDDİALI VE ÇARPICI

Açık tonlarda bir nişan elbisesi giymek yerine daha argümanlı seçimlere yönelmek isterseniz Trendyolmilla markasına ilişkin zümrüt yeşili, kemerli uzun elbiseye baht verebilirsiniz. Ayakkabı olarak ise gümüş topuk ayrıntısıyla göz kamaştıran Aldo markasının Leılı isimli ayakkabısını kullanabilirsiniz. Akabinde elbisenizi aksesuarlarla zenginleştirmek için Merano Design markasına ilişkin yeşil Swarovski taşlı kare küpeleri tercih edebilirsiniz. Son dokunuş ise kokuda gizli! Chloe markasının Rose Naturelle İntense Refillable isimli parfümüyle görünümünüzü tamamlayabilirsiniz.

YÜZÜĞÜ UNUTMAMAK GEREK!

Gülaylar Pırlanta markasına ilişkin zümrüt pırlanta yüzük bu kombin için enfes bir seçim olacaktır.

Nişanda ne giyilir? Nişan elbisesi ne renk olmalı? Nişan elbise kombin teklifleri

Nişan kombin önerileri
 • TRENDYOLMİLLA ZÜMRÜT YEŞİLİ KEMERLİ ELBİSE TPRSS23AE00091: 401,99 TL
 • ALDO LEILI YEŞİL TOPUKLU AYAKKABI: 4.479,20 TL
 • MERANO DESİGN YEŞİL SWAROVSKİ TAŞLI KARE KÜPE: 1.034,00 TL
 • CHLOE ROSE NATURELLE İNTENSE REFİLLABLE PARFÜM: 1.725,90 TL
 • GÜLAYLAR PIRLANTA 0.35 KARAT ZÜMRÜT PIRLANTA YÜZÜK SN01492308: 10.276 TL
ETİKETLER: , , , ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.