Müzikçi Alişan’ın yengesi Merve Tektaş, Selçuk Tektaş’a duygusal mesaj!

Eşi Selçuk Tektaş’ı koronavirüs nedeniyle kaybeden Merve Tektaş, bugün yürek burkan bir paylaşımda bulundu.

12.05.2023
143

Eşi Selçuk Tektaş’ı koronavirüs nedeniyle kaybeden Merve Tektaş, bugün yürek burkan bir paylaşımda bulundu.

Ünlü müzikçi Alişan’ın kardeşi Selçuk Tektaş genç yaşında koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetmişti. Selçuk Tektaş’ın vefatının akabinde ne Alişan’ın kardeş acısı dindi ne de yengesi Merve Tektaş’ın…

Kızları Eyşan ile Ceylan’ın babası Selçuk Tektaş’ı kaybettikten sonra tarifsiz bir acı yaşayan Merve Tektaş, bugün yeni bir paylaşımda bulundu. Kızları için ayakta durmaya çalışan Merve Tektaş’ın Instagram hesabından yayınladığı gönderisiyle eşine olan hasretini haykırdı.

“Çok özel bir gün 12 Mayıs çok, o denli bir yürek doğmuş ki yaşamayan anlayamaz, tanımayan bilemez ancak ben çok şanslıyım ki ,o koca yürekli adam benim hayat arkadaşım, kocam, çocuklarmın babası olmuş. Kimse son fotoğraf olduğunu,son yemek olduğunu, son bakış olduğunu bilmeden yaşıyor eksik olmak ve tanımı mümkün olmayan boşluğu anlatmak çok sıkıntı… Güzel ki doğmuşsun benim canım Selçuk’um. Keşkelerle beni bıraktın… Çok güç be Selçuk’um lakin Mervoşun seni hiç bırakmıycak, seni çok seviyorum ve her vakit söylüyorum ve söyliycem her şey için çok teşekkür ederim…”

ETİKETLER:
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.