Mahmut Tuncer’den oğlu Umut Tuncer’e tam destek! “Oğluma kefilim”

Ünlü müzikçi Mahmut Tuncer, AK Parti Aydın Milletvekili Adayı olan oğlu Umut Tuncer’e tam dayanak olduğunu açıkladı. Aydın Söke’de sıra gecesine dönen seçim çalışmasında Mahmut Tuncer, oğluma kefilim diyerek seçmenle bir ortaya geldi.

05.05.2023
112

Ünlü müzikçi Mahmut Tuncer, AK Parti Aydın Milletvekili Adayı olan oğlu Umut Tuncer’e tam takviye olduğunu açıkladı. Aydın Söke’de sıra gecesine dönen seçim çalışmasında Mahmut Tuncer, oğluma kefilim diyerek seçmenle bir ortaya geldi.

Ünlü türkücü Mahmut Tuncer’in oğlu Doç.Dr. Mehmet Umut Tuncer AK Parti’den milletvekili adayı oldu. Usta sanatçı Mahmut Tuncer’de Doçent Umut Tuncer’e dayanak için Aydın’a geldi. Ünlü türkücünün birinci durağı Söke oldu.

MAHMUT TUNCER’DEN OĞLUNA TAM DESTEK!

Sevilen sanatçı Mahmut Tuncer, oğlu Umut Tuncer ile birlikte Söke’de seçmenle bir ortaya geldi. Mahmut Tuncer olur da müzik, türkü olmaz mı? Seçim çalışması bir anda sıra gecesine dönüştü. Çiğ köfteler yoğruldu, mikrofonu eline alan Tuncer, kulakların pasını sildi. İştirakçiler çiğ köfte yerken Mahmut Tuncer, kendisiyle özdeşleşen türkülerini seslendirdi. Baba Tuncer, esprileriyle vatandaşları kahkahaya boğdu. İştirakçiler, sanatkarla hatıra fotoğrafı çektirdi.

“OĞLUMA KEFİLİM”

Oğluna dayanak vermek için geldiğini söz eden Tuncer, Aydın’daki hem şehrileriyle buluşmaktan duyduğu memnunluğu lisana getirdi. AK Parti’nin Milletvekili adayı oğlu Umut Tuncer’e her vakit kefil olduğunu vurgulayan Mahmut Tuncer, “Ben siyasetten anlamam. Siyaset insanın yaşadığı vaktin ta kendisidir. Fakat neyin âlâ, neyin makûs, eğri, hakikat, yanlış ve daha da yanlış olduğunu görecek kadar başımız çalışıyor. Oğluma katiyetle istikamet göstermedim. Onun doğruları bulacağına inanıyordum. 29 yaşına kadar okudu, sonra devam edip doçent oldu. Profesör olmaya 1 yılı kalmışken bu tarafta devam etti. Boş da bir adam değil. Vakit zaman yan yana geldik mi birtakım şeyleri sabaha kadar tartıştığımız oluyor. Bakıyorum ağır basıyor. İngilizcesi sağlam, kendini pek yetiştirmiş. Ben ona sonuna kadar kefilim.” diye konuştu.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.