Emine Erdoğan ‘Sevgi Evleri’ çocuklarıyla iftar sofrasında buluştu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, iftar programına çocukları da ekledi. Twitter hesabından bahse ait paylaşım yapan Erdoğan, Kollayıcı Ailelere teşekkür bildirisi yayımladı.

23.04.2023
114

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, iftar programına çocukları da ekledi. Twitter hesabından hususa ait paylaşım yapan Erdoğan, Kollayıcı Ailelere teşekkür bildirisi yayımladı.

Ramazan ayının bitmesine günler kala Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, Sevgi Konutları’ndan kalan çocuklarla birebir sofrada buluştu. Erdoğan, toplumsal medya hesabından o anlara dair paylaşım yaparken “Çocukluk, hayat defterinin, her şeyin sevgi ile yazılabileceği birinci sayfası. Memnun, umutlu ve inanç dolu cümlelerle yazılmış bir çocukluk, her çocuğumuzun hakkı.” dedi.

“HER BİRİNİN BİLDİRİSİNE LİDER DEDELERİNE ULAŞTIRACAĞIM”

Çocuklara olan sevgisiyle bilinen Erdoğan, paylaşımında şu sözler yer verdi:

“Çocukluk, hayat defterinin, her şeyin sevgi ile yazılabileceği birinci sayfası. Keyifli, umutlu ve inanç dolu cümlelerle yazılmış bir çocukluk, her çocuğumuzun hakkı.  

İftar soframız Sevgi Konutlarımızda kalan çocuklarımız için kuruldu. Birlikte Karagöz ile Hacivat gölge oyununu izledik. Yankılanan sevinçli gülüşleri, en büyük hazinemiz.

Bu vesileyle, yüreklerini devlet himayesindeki çocuklarımıza sonsuz sevgi ile açan bütün Esirgeyici Ailelerimize teşekkür ediyorum. İnsanlığın emaneti olan melek çocuklarımızı kanatları altına alan Hami Aile sayımızın artmasını diliyorum. 

Tüm çocuklarımızı sevgi ve muhabbetle kucaklıyorum. Her birinin iletisini Lider dedelerine memnunlukla ulaştıracağım.”

ETİKETLER: ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.