Burak Özçivit ve Fahriye Evcen’den düşman çatlatan romantik poz!

İkinci sefer anne baba olmanın heyecanını yaşayan Burak Özçivit ve Fahriye Evcen’den aşk pozu geldi. Yeni fotoğraf paylaşarak takipçilerinin ilgi odağı olan ünlü çift, düşman çatlatan pozlarıyla kısa müddette beğeni yağmuruna tutuldu.

08.04.2023
124

İkinci kere anne baba olmanın heyecanını yaşayan Burak Özçivit ve Fahriye Evcen’den aşk pozu geldi. Yeni fotoğraf paylaşarak takipçilerinin ilgi odağı olan ünlü çift, düşman çatlatan pozlarıyla kısa müddette beğeni yağmuruna tutuldu.

Çalıkuşu dizisi ile başlayan aşk öykülerini 2017 yılında evlenerek taçlandıran Burak Özçivit ve Fahriye Evcen çifti, 2019 yılında birinci çocukları Karan’ı, geçtiğimiz günlerde de ikinci çocukları Kerem’i kucaklarına almanın heyecanını yaşadı. Toplumsal medyayı faal kullanan ünlü çifttin birlikte çekildikleri öz çekim pozları ise takipçileri tarafından ilgi görüyor. Geçtiğimiz günlerde birlikte kamera karşısına geçen çiftten, bir yeni romantik poz daha eklendi.

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen

ROMANTİK POZA BİR YENİSİ DAHA EKLENDİ

Ünlü çift Burak Özçivit ve Fahriye Evcen toplumsal medya hesabından çekildikleri öz çekimi paylaşmasıyla gündeme geldi. Siyah beyaz giyindikleri kıyafetle kameraya uyumlu bir formda poz veren çift öz çekimleriyle gündeme geldi.

İşte ünlü çiftin romantik öz çekim pozu;

NE OLMUŞTU?

ÜNLÜ ÇİFTTEN AŞK POZU GELDİ

Instagram hesaplarından yapmış oldukları paylaşımla gündeme gelen Burak Özçivit ve Fahriye Evcen’in öz çekim pozu dikkat çekmişti. Fotoğrafta Fahriye Evcen’in hamilelik kilolarının da şimdi gitmediği de gözlerden kaçmamıştı.

İşte o fotoğraf;

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

“Adım Farah” setinde eğlenceli anlar! Engin Akyürek o sahneyi…
 

ETİKETLER: , , ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.