Bergüzar Korel, 7 yıl ortadan sonra geri dönüyor! Müge Anlı üzere olacak…

Şimdilerde 3 çocuk annesi olan ünlü oyuncu Bergüzar Korel, 7 yıl ortadan sonra ekranlara geri dönmeye hazırlanıyor. Gebe olduğunu öğrendikten sonra ertelenen projesiyle yine devam edecek olan Korel, yeni projesinde ünlü sunucu Müge Anlı üzere bir karakteri oynayacak.

19.05.2023
113

Şimdilerde 3 çocuk annesi olan ünlü oyuncu Bergüzar Korel, 7 yıl ortadan sonra ekranlara geri dönmeye hazırlanıyor. Gebe olduğunu öğrendikten sonra ertelenen projesiyle tekrar devam edecek olan Korel, yeni projesinde ünlü sunucu Müge Anlı üzere bir karakteri oynayacak.

Binbir Gece isimli dizide birlikte yer aldığı meslektaşı Halit Ergenç ile 2009 yılında nikah masasına oturan ünlü oyuncu Bergüzar Korel, uzunca bir müddettir ekranlardan uzaktaydı. 2010 yılında birinci çocukları Ali‘yi, 2020 yılında ikinci çocukları Han‘ı kucağına alan ünlü oyuncu son olarak 2021 yılında da kızları Leyla‘yı kucağına aldı. 7 yıldır ekranlarda yer almayan Korel, 2 sene önce aldığı setlere dönme kararını 3. çocuğuna gebe olduğunu öğrendikten sonra erteleme kararı almıştı. Ünlü oyuncu şimdilerde, 7 yıl ortanın akabinde ekranlara geri dönmek için tekrar hazırlık yapıyor.

Bergüzar Korel ile Halit Ergenç

MÜGE ANLI ÜZERE TELEVİZYONCU OLACAK

Gazeteci Birsen Altuntaş‘ın haberine nazaran; ünlü oyuncu Bergüzar Korel, 2 sene evvel ertelenen Kanlı Yayın isimli diziyle izleyici karşısına geçecek. Bu sefer OGMPictures‘ın çekmeye hazırlandığı dizi Amazon Prime Video‘nun birinci yerli dizi içeriği olma özelliğini taşırken, dizinin Proje Dizaynını Selim Erkul yapacak. Dizinin senaryosu ise Hilal Yıldız ve Nazlı Sunlı Kaçan‘ın elinden çıkacak. Korel dizide, “Neslihan Turhan” ismindeki, ünlü televizyoncu Müge Anlı gibi ekranda cinayet olaylarına aydınlığa kavuşturan ünlü bir televizyoncu olarak yer alacak.

Bergüzar Korel ekranlara dönüyor

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Müge Anlı ve Dilan Polat ortasındaki altın gerilimi! Tenkitlere sinirlendi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.