Webcici.com

10 Yaş Gençleşmenin Yolu


Alternatif tıbbın mucize reçeteleri bitmiyor. Eczacılık sektörünün yararlandığı bitkiler, gerek ilaç olarak kullanımda gerekse de doğal reçete olarak kullanımda insanlığa şifa dağıtmaya devam ediyor. Bizleri birçok hastalıktan koruyan doğanın mucizesi bitkiler, son yıllarda artan ilgi nedeniyle bir hayli revaçta. Doğal yollarla her türlü hastalığa ve soruna çare bulmaktayız, kaldı ki sadece hastalığa değil, yaşlılığa da doğal bitkilerle çare bulmaktayız.

Sizler için müthiş bir antibiyotik tarifi hazırladık. Doğal yollarla nasıl 10 yaş gençleşeceğini anlatacağız.

10 Yaş Gençleşmenin Yolu

Malzemeler:

Öncelikle ihtiyacınız olan şeyler her evin mutfağında olan şeyler. 1 baş sarımsak, yarım limon ve teçhizat olarak da cam kavanoz ve alüminyum folyoya ihtiyacınız var.

Hazırlanışı:

Hazırlanışı ise çok kolaydır. Yarım litre suyu kaynatın. Soğumaya bırakın ve cam bir kavanoza koyun. İçine de baş sarımsağı rendeleyip atın. Yarım limonu da dilimleyip atın. Kapağı kapayın. Kavanozu alüminyum folyoyla sarın. Işıktan koruduğunuz kavanozu karanlık ortamda 4gün bekletin. Daha sonra da suyun posasını alın. Her kış birkaç defa bu suyu hazırlayıp içebilirsiniz. Yemeklerden 15 dakika önce 1 yemek kaşığı için ve günde 2 kere kullanın. Hiçbir yan etkisi bulunmamakla birlikte, bu karışım doğal bir mikrop ve virüs kırıcıdır.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.