Orhan Kılıç ve Selen Görgüzel’den şiddet itirafları! Açıklamaları şoke etti

Youtube üzerinden yayınlanan Gökay Kalaycıoğlu ile 360 Derece programının konukları müzikçi Selen Görgüzel ve ünlü oyuncu Orhan Kılıç samimi itiraflarda bulundu. İkilinin yıllar öncesinde yaşadıkları şiddet açıklamaları herkesi şaşkına çevirdi.

23.04.2023
120

Youtube üzerinden yayınlanan Gökay Kalaycıoğlu ile 360 Derece programının konukları müzikçi Selen Görgüzel ve ünlü oyuncu Orhan Kılıç samimi itiraflarda bulundu. İkilinin yıllar öncesinde yaşadıkları şiddet açıklamaları herkesi şaşkına çevirdi.

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

Gökay Kalaycıoğlu ile 360 Derece programının geçtiğimiz günlerdeki konukları ünlü oyuncu Orhan Kılıç ile müzikçi Selen Görgüzel oldu. Gökay Kalaycıoğlu’nun sorularını yanıtlayan ikili samimi itiraflarda bulundu. Yıllar evvel maruz kaldıkları şiddetleri anlatan ikilinin söyledikleri izleyenleri şaşırttı.

Gökay Kalaycıoğlu ile 360 Derece konukları Orhan Kılıç ve Selen Görgüzel

,

“ALMANYA’DA BAYAN ŞİDDETİNDEN POLİSE SIĞINAN BİRİNCİ ERKEĞİM”

Yıllar önce Almanya‘ya giden ama orada gördüğü şiddet sebebiyle Türkiye‘ye döndüğünü söyleyen Orhan Kılıç’ın “Almanya’da 4 sene bir Alman bayanla birlikteydim. Ayrılmak istedim lakin o istemedi. Almanya’da bayan şiddetinden polise sığınmış birinci erkeğim ve kendimle gurur duyuyorum. Ben polise sığındım orada. O sırada Devlet Tiyatrosu’nda çalışıyordum ve sanat direktörüm bana ‘sana 2 ay müsaade veriyorum ve git o bayandan kurtul. Fakat sakın İstanbul’a gitme o bayan seni bulur, mümkünse Çin’e git’ dedi. Bayan benim peşimi bırakmıyordu ve otomobilini benim üzerime sürdü.” açıklamaları izleyenleri şoke etti.

Orhan Kılıç

“İLK EŞİMDEN 6 YIL ŞİDDET GÖRDÜM”

Ailesi tarafından sevgisiz büyütülen bir çocukluk geçirdiğini söyleyen Selen Görgüzel ise geçmişte birinci eşinden gördüğü şiddeti “Acaba konuta girerken başımda kolonya şişesi mi kırılır ya da öbür bir şey mi olur? Şiddetin hangi türlüsüne maruz kalırım” ifadelerini kullanarak anlattı. Görgüzel, yaşadığı şiddeti şu sözlerle anlattı: “6 yıl çok şiddet gördüm. Meskenleri ayırdıktan sonra da farklı bir baskı yaşadım. Ben bu mevzuyu aşabilmek ve kendimi arındırmak için çok tedaviler gördüm. Evladımın üzülmemesi için bu hususları konuşmak istemiyorum. Sıkıntı süreçler yaşadım lakin onun da üstesinden geldim. Yaşadığım her şeye teşekkür ediyorum. Kendisiyle çocuğumuz olduğu için irtibatımız devam ediyor. Uygun olsun, makus olmasını istemem. Kızıma hem anne hem de baba oldum. Karşımda bir aşiret vardı şiddet nedeniyle çocuğumla o konuttan çıkmak kolay değildi. Onunla uğraş etmek çok zordu. Kocaman bir aşiretle başa çıktım.”

Selen Görgüzel
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.