İstanbul’da sahur yapılacak yerler

İftar yemek menüsü kadar sahur da epey değerlidir. İstanbul’da sahur yapacağınız hoş ve sakin yerler mı arıyorsunuz? Sizler için sahur yapacağınız yerleri listeledik. İşte, sahur yapacağınız o yerler…

İstanbul’da sahur yapılacak yerler

İftar yemek menüsü kadar sahur da epeyce kıymetlidir. İstanbul’da sahur yapacağınız hoş ve sakin yerler mı arıyorsunuz? Sizler için sahur yapacağınız yerleri listeledik. İşte, sahur yapacağınız o yerler…

Sahur vakitlerini her vakit konutunuzda geçirmek istemiyor olabilirsiniz. İhtimamla hazırlanmış donanımlı masa servisleri için sahur vaktinde açık olan yerleri sevdikleriniz ve ailenizle birlikte hem eğlenceli vakit geçirmek hem de sahur yapmak için tercih edebilirsiniz. Sahur vaktinde açık olan yerler nerelerdir? Nerelere gitmeyi tercih etmeniz hakkındaki teklifleri sizler için sunuyoruz…

SAHUR VAKTİ İÇİN YER ÖNERİLERİ

İstanbul’da sahur yapılacak yerler

Katibim Üsküdar

Üsküdar merkezde ailelerin tercih ettiği ünlü yerlerden biri olan Katibim, Ramazan ayında varlıklı iftar ve sahur menüleriyle tercih edilen en tanınan Anadolu Yakası restoranları ortasında yerini alıyor.

İstanbul’da sahur yapılacak yerler

Emirgan Sütiş

Avrupa Yakası Emirgan‘da bulunan günlük manda sütleri, organik reçelleri ve Susurluk’tan getirilen etleriyle ünlü olan yer Sütiş müşterilerini bekliyor.

İstanbul’da sahur yapılacak yerler

Ovalı Konya Mutfağı, Kartal

Anadolu Yakası Kartal‘da Konya mutfağı ile ünlü yer olan Ovalı Konya Mutfağı, klasik pideleriyle donanmış sahur masasıyla sizleri bekliyor.

İstanbul’da sahur yapılacak yerler

Anonim, Kuruçeşme

Avrupa Yakasında yeşillikler ortasında bir sahur vaktine ne dersiniz? Beşiktaş ilçesine bağlı Kuruçeşme mahallesindeki ünlü Koru İstanbul isimli yerde, birbirinden hoş kahvaltı sofrası eşliğiyle sahurunuzu sevdiklerinizle tadabilirsiniz.

İstanbul’da sahur yapılacak yerler

Pinhan Restoran Küçükyalı

Anadolu Yakası’nda bulunan Pinhan isimli restoran açık büfe seçeneğiyle ağır ilgi çekiyor. Küçükyalı evlendirme dairesinin çabucak ardında bulabileceğiniz bu yer tam ailelere nazaran bir seçenek olabilir.

İstanbul’da sahur yapılacak yerler

Van Kahvaltı Sofrası, Aksaray

Van kahvaltı sofralarıyla meşhur olarak bilinir. Hayli meşhur olan bu kahvaltı konseptini sofralarına taşıyan yerlerden biri Van Sofrası Avrupa Yakası’nda Aksaray‘da bulunmaktadır.

ETİKETLER: , , ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.