Hakan Ural’dan geçersiz hesap paylaşımı! “Bunlar yüzünden sıkıntı durumda kalıyorum”

Toplumsal medya paylaşımlarıyla sık sık gündeme gelen sunucu Hakan Ural, ismine açılan düzmece Twitter hesabı konusunda paylaşım yaptı. Kendisine ilişkin olmayan paylaşımlardan ötürü sıkıntı durumda kaldığını belirten Ural, her yolu denediğini lakin bu düzmece hesapla başa çıkamadığını söyledi.

05.04.2023
114

Sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık gündeme gelen sunucu Hakan Ural, ismine açılan düzmece Twitter hesabı konusunda paylaşım yaptı. Kendisine ilişkin olmayan paylaşımlardan ötürü sıkıntı durumda kaldığını belirten Ural, her yolu denediğini lakin bu uydurma hesapla başa çıkamadığını söyledi.

Twitter dünyasına birkaç ay evvel katılan Hakan Ural, ismine açılan uydurma hesaba karşı tedbir alamıyor. Ural, kendisine ilişkin olmadığını söylediği ‘hknural’ isimli hesap için “Benimle bir ilgi alakası yoktur, her yolu denememe karşın asla mani olamıyorum.” dedi.

Son günlerde Instagram’dan çok Twitter’da faal olan Ural, şahsına yönelik sarf edilen hakaretlere ve algı operasyonlarına kayıtsız kalamayarak dikkat çeken paylaşımlarda bulunmuştu.

Hakan Ural

“BU HESAPTAN ATILAN TWITLER YÜZÜNDEN SIKINTI DURUMLA KALIYORUM”

Ural, ismine açılan düzmece hesap konusunda, “Arkadaşlar bu hesabın  benimle bir ilgi alakası yoktur her yolu denememe karşın asla mani olamıyorum. Bu nasıl bir mecra inanamıyorum bu hesaptan atılan twitler yüzünden sıkıntı durumda kalıyorum. Takipçilerinin de nasıl hala takibe devam ettiği akıl almaz.” tabirleriyle takipçilerini uyardı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Yemekteyiz’in birincisi Rahşan Suluhan oğlunun fecî vefatıyla feryat etti!

ETİKETLER: ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.