Hadise ile Ebru Gündeş’in eski eşi İstek Sarraf’ın yazışmaları ortaya çıkmıştı! Gazetecinin…

Müzikçi Hadise’nin bir periyot O Ses Türkiye’de heyet koltuğunda birlikte yer aldığı Ebru Gündeş’in eski eşi İstek Sarraf ortasında geçen yazışmalar bir gazeteci tarafından ortaya çıkarılmıştı. Hadise’nin İstek Sarraf ile yazışmalarını ifşa eden gazeteci hakkında yürütülen soruşturma tamamlandı.

24.04.2023
264

Şarkıcı Hadise’nin bir periyot O Ses Türkiye’de heyet koltuğunda birlikte yer aldığı Ebru Gündeş’in eski eşi İstek Sarraf ortasında geçen yazışmalar bir gazeteci tarafından ortaya çıkarılmıştı. Hadise’nin İstek Sarraf ile yazışmalarını ifşa eden gazeteci hakkında yürütülen soruşturma tamamlandı.

Bir devir eski eşi Mehmet Dinçerler ile evli olan Hadise, son periyotlarda hakkında çıkan savlarla magazin gündemini sallamıştı. Acun Ilıcalı‘nın sunduğu O Ses Türkiye yarışında birlikte heyet üyeliği yaptığı Ebru Gündeş‘in eski eşi Rıza Sarraf ile yazıştıkları ileri sürülmüştü. Hakkında çıkan tezleri kesin bir lisanla reddeden Hadise, gazeteci Yaşar Ç. tarafından toplumsal medya üzerinden yayınlanmıştı.

Reza Sarraf

Yaşar Ç.’nin Hadise’nin İstek Sarraf ile ortalarında geçen yazışmaları ve Hadise’ye ilişkin bilgilerin yer aldığı uçak biletine ilişkin görseli internet haber sitesinde olduğu üzere yayınladığı argüman edilmiş ve dava açılmıştı. Yaşar Ç. ‘nin hakkında yürütülen soruşturma tamamlandı.

Hadise Rezza sarraf yazışmaları

“YAZIŞMALAR UYDURMA BİR HESAP ÜZERİNDEN GÖNDERİLDİ”

Şüpheli gazeteci Yaşar Ç.’nin sözüne yer verilen iddianamede, 35 yıldır magazin gazeteciliğini yaptığını, kelam konusu bildiri içerikleri ve uçak bilgilerinin birinci olarak toplumsal medya üzerinden düzmece bir hesap tarafından kendisine gönderildiğini, doğruluğunu teyit etmek için Hadise’nin menajerini aradığını fakat müsait olmadığı için teyit etme fırsatının olmadığını söylediği kaydedildi. Şüphelinin tabirinde, haberde gerçeğe alışılmamış rastgele bir isnat yahut tabir yer almadığını, tarafların ünlü ve bahsin aktüel olması nedeniyle kamu faydası olduğunu düşünerek haber yaptığını söylediği aktarıldı.

Hadise

9 YILA KADAR MAHPUS CEZASI TALEBİ

Hazırlanan iddianamede kuşkulu Yaşar Ç.’nin iki başka suçtan 4 yıldan 9 yıla kadar mahpus cezasına çarptırılması talep edildi. Yaşar Ç. için,  ‘kişiler ortasındaki haberleşmenin kapalılığını alenen ifşa etmek’ ve ‘kişisel dataları hukuka ters olarak ele geçirmek yahut yaymak’ suçlarından yargılanması önümüzdeki günlerde İstanbul Asliye Ceza Mahkemesi’nde görülecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Murat Yıldırım’dan kızı Miray ile bayram paylaşımı! Öpmelere doyamadı

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.