Acısı dinmeyen Alişan’dan ölen kardeşine duygusal mesaj!

Alişan, 2 sene evvel koronavirüs nedeniyle hayatını yitiren kardeşi Selçuk Tektaş’ın doğum gününde duygusal bir paylaşım yaptı.

Acısı dinmeyen Alişan’dan ölen kardeşine duygusal mesaj!

Alişan, 2 sene evvel koronavirüs nedeniyle ömrünü yitiren kardeşi Selçuk Tektaş’ın doğum gününde duygusal bir paylaşım yaptı.

Ünlü türkücü Alişan’ın kardeşi Selçuk Tektaş, 2 sene evvel koronavirüse tedavisi gördüğü hastanede hayatını yitirdi. Kardeş acısıyla yıkılan Alişan, Tektaş’ın doğum gününde yürek sızlatan bir paylaşım yaptı.

Acısı dinmeyen Alişan’dan ölen kardeşine duygusal mesaj!

“NE YAZSAM İÇİMİ SOĞUTMAYACAK”

Instagram hesabından ailesiyle çektirdiği fotoğrafları slayt yaparak yayınlayan Alişan, “Zor bir gün… 12 Mayıs 1983…Doğduğun gün dün üzere aklımda. 7 yaşındaydım ve babaannemlere bırakmışlardı annemle babam beni. Çok hoştu her şey, ta ki 21 Temmuz’a kadar… Ne yazsam içimi soğutmayacak, acımı dindirmeyecek. Sana yazacağım ve daima söyleyeceğim tek şey var. Beni yaşadığım surece gururlandırman, uygun bir kardeş, evlat, baba, amca, arkadaş, dost oldun. Senden sonra sıkıntı her şey çok güç. Gözün geride kalmasın ben daima yanlarındayım emanetlerinin. Seni çok seviyorum kardeşim, çok seviyorum. Allah’ım seni aldı ve şehit makamında en hoş yerde bizi kavuşacağımız güne kadar bekle olur mu” ifadelerini kullandı.

ETİKETLER: ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.