Webcici.com

Fotoğraflarda Güzel Çıkmanın Sırları

19.03.2021
34
Fotoğraflarda Güzel Çıkmanın Sırları

Müthiş bir organizasyona saatlerce hazırlanarak, makyajınızı kusursuz yaparak, saçlarınızı kuaföre giderek yaptırdınız. Mükemmel elbisenizle gözler adeta sizin üzerinizde.
Bu mükemmel günden elbette elinizde olacak bir fotoğraf kalmasını istersiniz.
Ancak fotoğraf çektirdiğinizde göründüğünüzden çok daha kötü çıktığınızı fark ettiniz. Fotoğraflarda istenmeyen surat olmaktansa size vereceğimiz tavsiyelerle mükemmel günlerinizde bolca fotoğraf çektirebilirsiniz.

Fotoğraflarda Güzel Çıkmanın Sırları

-Cildinize matlaştırıcı uygulayın. Böylece matlaştırıcıyla yüzünüzün parlamasını önlersiniz.

-Makyajınızın daha uzun süre kalmasını istiyorsanız mutlaka makyajdan önce bir makyaj bazını iyice cildinize yedirin.

-Gözaltı kapatıcısı kullanmayı unutmayın. Kapatıcıyı göz altlarınıza üçgen şeklinde sürün.Bu sayede gözlerinizin fotoğraflarda çok daha iyi çıktığını göreceksiniz.

Fotoğraflarda Güzel Çıkmanın Sırları

-Makyajınızı sarı alt tonlu bir pudra ile sabitleyebilirsiniz. Sarı alt tonlu bu pudra cildinizi çok daha canlı gösterecek.

-Far kullanacaksanız mat renkli kullanmaya özen gösterin. Parlak farlar fotoğraflarda parlama yapar ve sizi daha yaşlı gösterir.

-Maskara ve eyeliner seçimizi mutlaka siyahtan yana yapın. Hem daha göz alıcı bir görüntü oluşacak, hem bakışlarınız daha ortaya çıkacak, hemde fotoğrafta daha belirgin bir renk olduğu için daha hoş gözükecek.

Fotoğraflarda Güzel Çıkmanın Sırları

-Takma kirpik kullanmayı alışkanlık haline getirin. Bu sayede kirpikleriniz daha gür ve dolgun gözükeceği bakışlarınız daha çok ortaya çıkacak.

-Eğer gözleriniz küçükse göz pınarlarınıza beyaz kalem sürmeyi deneyin. Böylece gözleriniz olduğundan daha büyük gözükecektir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.