Webcici.com

Erkeklerin Beğendiği Rujlar


Mükemmel bir makyajın en büyük yardımcısı hiç şüphesiz ki rujlardır. Rujlar bir makyajı adeta starı olmaktadır.
Rujlar kıyafetlere göre seçilmeli diye bir düşünce vardır. Ancak bu tamamen yanlıştır. Rujlar kıyafete göre de seçilmelidir tabii ki ama en önemli nokta rujun cilt renginize yakışıp yakışmayacağıdır. Cilt tonunuza göre ruj seçmeniz önerilmektedir.
Güzel kombinlendiğinde ruj adeta 1 numaralı dikkat çekme aracıdır. Kadınlar çekiciliği rujlarıyla ortaya çıkarmak ister. Peki erkeklerin en sevdiği ruj renkleri nelerdir

Erkeklerin Beğendiği Rujlar

-Erkekler en başta kırmızı tonu sever. Bir çok erkek ruj dendiğinde önce kırmızı cevabını verir. Dikkat çeken bir renktir ve kadının vahşiliğini ön plana getirir. Dikkatleri üzerine toplamak isteyen kadınların bir numaralı seçeneği kırmızı renkli rujlardır.

-Mürdüm renk erkeklerin 2.seçeneğidir. Mürdüm rengi oldukça cesaret ister. Her kadına mürdüm rengi yakışmaz. Eğer mürdüm rengi bir ruj süreceksiniz makyajınızın starını rujunuz yapacağınız için gözlerinize çok fazla ağırlık vermemelisiniz. Mürdüm rengi sürecekseniz kıyafetlerinizi özenle seçmelisiniz.

-Her ne kadar çok az tercih edilen bir renk olsa da turuncu renkten de hoşlanan erkekler bulunmaktadır. Turuncu renk erkeklere eğlenceyi çağrıştırıyor.

-pembe renk erkeklere daha romantik bir izlenim bırakıyor. Pembe renkli rujlar genelde klasik ve sevimli kıyafetlerde tercih ediliyor.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.